رئیس ستاد انتخابات مازندران عنوان کرد:

استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخابات

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
کد مطلب : ۴۸۴۳۹۳
رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: همه سالن‌‌ها و امکانات عمومی که در اختیار دستگاه‌های دولتی است در اختیار کاندیداهای مجلس قرار می‌گیرد.
۰
plusresetminus
استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخابات
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، قاسم عزیزاده‌گرجی عصر امروز در جلسه هیئت استانی بررسی تبلیغات انتخابات استان اظهار کرد: تصمیم بر این شد که سالن‌ها و امکانات عمومی که در اختیار دستگاه‌های دولتی است به عدالت در اختیار کاندیداهای مجلس در یک هفته مهلت تبلیغات انتخاباتی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: همه سالن‌های در اختیار دستگاه‌های دولتی از یک ماه گذشته تاکنون شناسایی شده و تعرفه‌گذاری آن بر عهده هیئت تبلیغات استان است که امروز جلسه اول آن برگزار شده است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با اشاره به اینکه تا ۲۴ ساعت آینده این تعرفه‌ها تعیین می‌شود، ادامه داد: دو هفته مانده به روز رای‌گیری هم این سالن‌ها به تفکیک با درجه‌بندی و تعرفه قطعی از سوی هیئت تبلیغات به فرمانداری‌ها اعلام می‌شود و فرمانداران هم طی این مدت به نامزدها اعلام می‌کنند.

عزیزاده‌گرجی بیان کرد: نامزدها هم می‌توانند با مراجعه به این دستگاه‌های دولتی با تعرفه اعلامی قرار داد منعقد و از آنها استفاده کنند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما