امام جمعه اسبق شهرستان نور مطرح کرد:

۲ پیام مهم ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۸
کد مطلب : ۴۸۴۳۷۳
امام جمعه اسبق شهرستان نور گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بین‌المللی و داخلی است.
۰
plusresetminus
۲ پیام مهم ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، حجت‌الاسلام عبدالرحمان باقرزاده در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان نور اظهارکرد: مردم ولایت‌مدار به پاس نمایش بصیرت و وفاداری در همایش سالانه و رفراندوم سالانه ملی ۲۲ بهمن گردهم آمدند که یک نگاه به آینده و یک نگاه به گذشته است.
 
وی گفت: این راهپیمایی شکرگزاری به درگاه الهی نسبت به انقلابی که در میان ظلمت‌های بشری و مشکلات جوامع بشری ندای توحید و حکومت اسلامی سر داد و قدردانی از راه و آرمانی است که کشور عزیز ایران را از حکومت استعمارگر و مستکبر نجات داد.
 
این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: امروز در فضای مجازی و رسانه‌های امپراتوری دنیا سعی در تطهیر نظام منحوس پهلوی می‌شود و در ۲۲ بهمن مردم ما دور هم جمع می‌شوند تا بگویند قدردان انقلاب، نظام و امامی هستیم که سبب از بین رفتن نظام منحوس، نظام وابسته و حکومت فاسد شد.
 
امام جمعه اسبق شهرستان نور خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از گذشته و شکرگزاری از انقلاب اسلامی است اما امید به آینده دارد و مردم در راهپیمای ۲۲ بهمن فریاد می‌زنند که ما ملت امیدوار هستیم و امید ابزار پیشرفت کشور است و تمام تلاش بر این است که امید را از دل ملت بگیرند.

باقرزاده تأکیدکرد: بیگانگان تلاش می‌کنند تا از ملت ما ملتی ناامید بسازند آن‌هایی که ایران سربلند و مستقل را نمی‌خواهند بر طبل ناامیدی می‌زنند اما مردم با تمام وجود مشکلات را لمس و درک می‌کنم و به عملکرد مسئولین انتقاد دارند اما امیدوار به آینده هستند همان امیدی که رهبر انقلاب اسلامی بارها بر آن تأکید کرد و دشمن می‌خواهد چراغ پرفروغ آن را در دل این ملت خاموش کند.
 
 وی‌گفت: دشمنان آینده را تاریک جلوه می‌دهند و مسیر را که امام و شهدا پیش پای ملت گذاشتند را مقصدی اشتباه قلمداد می‌کنند و ملت را به دوران استعمارزدگی و در چنبره استکبار جهان قرار می‌دهند اما ملت ما در راهپیمایی سالانه اعلام می‌کند با توجه به همه مشکلات به آینده امیدوار است.
 
این استاد دانشگاه با اشاره به امید به آینده اظهارکرد: اولین نقطه امید با آینده نصرت و وعده الهی این است و وقتی امام (ره) عزمش را استوار کرد تا قیام کند در پیش رو دریایی از مشکلات، نفوذی‌ها، ویرانی‌ها، مزدوران در پشت در هزاران توطئه را دیده بود.
 
امام جمعه اسبق شهرستان نور با اشاره به دفاع مقدس و بحران سنگین پس از دفاع مقدس، افزود: دشمن در طول ۴۵ سال با تمام توان از همه تجربیاتش برای سرنگونی نظام بهره برد و شرق و غرب برای سرنگونی نظام اسلامی متحد شدند و همه تجربیات را به کار بستند و از روز اول از صدور پیام انقلاب می‌ترسیدند و نتوانستند مانع صدور پیام انقلاب اسلامی شوند.
 
 باقرزاده بیان‌کرد: امام به ما آموخت در همه پیروزی‌ها بگوییم کشور ما را از چنبره قدرت دنیا خدا آزاد کرد و این نصرت الهی و نکته امیدبخش است و نقطه امید بخش دوم این است که با وجود همه فشارهای بین‌المللی و موانع، جمهوری اسلامی ایران از همه بحران‌ها در حال عبور است و به قدرت بزرگ خاورمیانه تبدیل شد
 
 وی گفت با توجه به همه مشکلات خدمات نظام اسلامی را نمی‌توان نادیده گرفت و دشمن به دنبال آن است و با استفاده از امپراطوری رسانه خود تجربه انقلاب اسلامی را یک تجربه ناکارآمد جلوه دهد اما در عرصه‌های مختلف علمی، خدمات عمومی، استقلال دفاعی، توسعه مراکز بهداشت و درمانی و ... امروز ایران نه تنها از دنیا عقب‌تر نیست بلکه جلوتر است.
 
 این استاد دانشگاه افزود: امروز ما حرف اول را از نظر علمی و دفاعی در منطقه می‌زنیم و ما در صنایع دفاعی و نظامی در فشار بودیم اما امروز موشک‌های ما دغدغه دشمنان شد و دومین نقطه امید این است که با تمام فشارهای دشمنان به دستاوردهای عظیمی رسیدیم.
 
 امام جمعه اسبق شهرستان نور با تأکید بر اینکه امپراتوری رسانه دنیا تلاش می‌کند سرپوش بر افول بگذارد، خاطرنشان کرد: افول دشمنان و رژیم صهیونیستی در منطقه نمایان است و رژیم صهیونیستی با شکست در طوفان‌الاقصی و کمک تمام قدرت‌های دنیا بیش از چهار ماه در حال نسل کشی است و نتوانست دستاورد نظامی داشته باشد و در برابر چند جوان مسلح زمین‌گیر شد، این رژیم حق ندارد جمهوری اسلامی ایران را که قدرت اول خاورمیانه است، تهدید کند.
 
باقرزاده با اشاره به اینکه فریاد مردم آزاده دنیا و افول دشمن با لطف الهی و بصیرت مردم ایران به دست آمده است، اظهارکرد: امروز حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بین المللی و داخلی است اما همه منتظرند ببینند ملت ما در برابر سرنوشت خود در یازدهم اسفند ماه چگونه تصمیم می‌گیرد و مردم کشورمان که پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادند باز هم در صحنه حاضر می‌شوند و دشمنان را مأیوس می‌کنند.
 
وی‌گفت: مردم در این انتخاب سرنوشت ساز باید انسان‌های انقلابی، متعهد، دلسوز، متخصص و اصلح در سنگر مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بنشانند و دنیا شاهد این حرکت شماست و مردم در این راهپیمایی دو پیام مهم داشتند.
 
این استاد دانشگاه افزود: دنیا بداند و گوش‌های وابسته به آن‌ها بشنوند که ملت ما مانند شیشه‌ای است که اگر بشکند برنده‌تر می‌شود و و ملت ما در برابر توطئه و فتنه دشمنان استوارتر و با شکوه‌تر، مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهد کوبید.
 
امام جمعه اسبق شهرستان نور تأکیدکرد: مسئولان نظام بدانند با توجه به همه زحمات و عملکردهای مثبت اما این راهپیمایی باشکوه تایید عملکرد آن‌ها نیست و مردم وفادار به شهدا، امام شهدا، نظام و آرمان‌های انقلابی هستند اما با هیچ مسئولی عهد اخوت نمی‌بندند و این حمایت مردم از مسئولان تا جایی است که حافظ ارزش‌های انقلاب، مدافع منافع ملی و در برابر دشمنان مرد میدان باشند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما