تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹
کد مطلب : ۴۸۴۳۶۸
استاندار مازندران گفت: یوم‌الله ۲۲ بهمن یادآور عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است.
۰
plusresetminus
یوم‌الله ۲۲ بهمن یادآور عزت و خودباوری ملت ایران است
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، سیدمحمودحسینی‌پور در مراسم راهپيمايی ۲۲ بهمن در شهرستان بابل ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم در جشن انقلاب در این شهرستان اظهارداشت: یوم الله ۲۲ بهمن یادآور عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است.
 
 حسینی‌پور ادامه داد: این روز یادآور حماسه‌ها رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های مردم عزیزی است که عشق به انقلاب و امام راحل و سربلندی وطن را یکپارچه و بی‌واهمه فریاد زدند.

وی تصریح کرد: حال بعد از گذشت چهار دهه از این پیروزی این روز فرصت خوبی است برای تجدید پیمان مردم عزیزمان با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب و شهدای والا مقام و طلوع و جشن بالندگی میهن عزیز اسلامی ایران است.

استاندار مازندران به آرمان های انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: آرمان‌های انقلاب آرمانی‌هایی فرازمانی و فرا مکانی است و نباید با گذر زمان فراموش، یا دچار خدشه شود و به انحراف رود،این یادآوری بیشتر از این وجه است که آرمان‌ها در مسیر اصیل انقلاب که یک مسیر کاملا معنوی با اهداف متعالی و اسلامی است حرکت کند.

حسینی‌پور با بیان اینکه مردم مظلوم دنیا چشم امیدشان به ایران است گفت: زمانی که کسی فریاد مظلومیت فلسطین را نشنیده بود رهبر انقلاب اسلامی داد مظلومیت آنان را سرداده بود وآن را به گوش تمام جهانیان رساند.

وی یادآور شد:سایر نظام‌ها با داشتن عنوان دموکراسی، اصل حکومت را ابزاری برای حفظ منافع قدرتمردان و ثروتمندان می‌دانند و مردم سهمی دراین حاکمیت‌ها ندارند در حالی که رکن اصلی نظام اسلامی جمهوری ایران را نظر و آرای مردم تشکیل می‌دهد.

استاندار مازندران بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی بهترین نوع حکومت برای بشریت است که از هر حیث با انقلاب‌های دیگر جهان متمایز و متفاوت است، سنگ بنای حرکت تاریخی خود را مبانی متعالی توحیدی دین اسلام و هدف والا و متعالی خود را بسط و گسترش ارزش‌های دینی و معنوی نه‌تنها در سرزمین ایران بلکه در تمامی جهان قرارداده است.

حسینی‌پور به دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در مازندران اشاره کرد وافزود: مازندران نیز طول این سال‌ها در مسیر توسعه قرار داشته و در برخی از زمینه‌ها حتی سرآمد در دنیا است و یا اینکه تنه به تنه علم روز دنیا می‌زند، و اینها همه از برکت نظام و انقلاب است که شتاب آن در چله دوم انقلاب بیشتر شده است و امید آن می‌رود تا برخی از عقب‌ماندگی‌ها نیز جبران بشود و شاهد توسعه همه جانبه کشور باشیم

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵
آسـیب‌هـای سوءظن همسران نسبت به هم
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰