مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در نوشهر:

انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین معجزه قرن حاضر است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
کد مطلب : ۴۸۴۳۵۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه، گفت: ملتی بر خلاف همه محاسبات پای صحنه آمدند که بزرگ‌ترین معجزه که همان انقلاب اسلامی بوده است را رقم زدند.
۰
plusresetminus
انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین معجزه قرن حاضر است
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی ظهر امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن نوشهر از انقلاب اسلامی به عنوان بزرگ‌ترین معجزه عصر حاضر یاد کرد و گفت: ملتی بر خلاف همه محاسبات و پیش بینی‌ها پای صحنه آمدند که بزرگ‌ترین معجزه که همان انقلاب اسلامی بوده است را رقم زدند.

وی با اشاره به اینکه این انقلاب با همه ناکارآمدی‌ها، مشکلات و دشمنی‌ها دوام آورده است، افزود: این انقلاب با وجود همه برنامه‌های پیچیده‌ای که دشمنان ملت ایران پیاده کردند باقی ماند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه، انقلاب اسلامی را به عنوان مردمی‌ترین انقلاب دانست و یادآور شد: انقلاب اسلامی معجزه بود و کودتا، فریب و وعده نبود و بعد از ۴۵ سال برای نسل جدید باورش سخت است.  

حجت‌الاسلام تویسرکانی ادامه داد: یک دنیا جنگ رسانه‌ای بر علیه مقام معظم رهبری به راه افتاد؛ اما ایشان مانند کوه ایستاد و ملت هم پشت امام خود ایستادند.

وی با تاکید بر اینکه همه ما در مقابل شهدا مسئول‌ایم، یادآور شد: وظیفه ما مسئولین این است که با فقر مبارزه کنیم.
 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضا سپاه با اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمنان برای ایجاد فقر در بین مردم ایران، گفت: وظیفه ما مسئولین این است که به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

حجت‌الاسلام تویسرکانی  با اشاره به انتخابات پیش‌رو، خاطرنشان کرد: نماینده آینده مجلس باید با فقر مبارزه کند و این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ایران جزو ۲۰ کشور قدرتمند دنیا در حوزه‌های مختلف است، یادآور شد: در حوزه هوا فضا، ایران چندی پیشريال ماهواره‌بری را پرتاب کرد که در فاصله ۷۵۰ کیلومتری مدار زمین قرار گرفت و همه این‌ها کار دانشمندان و جوانان ایرانی بوده است.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عاشورا، کوله‌باری تلخ و پرارزش
سه شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۴
مازندران غرق در ماتم تاسوعای حسینی
دوشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰