معاون حقوقی رئیس جمهور:

ایران در اوج اقتدار است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۴۸۴۳۴۹
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: امروز در سایه ایستادگی، تحریم‌ها دیگر هیچ اثری ندارد و ایران به اوج اقتدار خود رسیده است.
۰
plusresetminus
ایران در اوج اقتدار است
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»، محمد دهقان پیش از ظهر امروز در جشن راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم ساری، اظهار کرد: چهل و پنج سال پیش ملت ایران دریافتند که کشور، استقلال خود را از دست داده و بخاطر سست عنصری سردمداران نظام شاهنشاهی، تسلیم سلطه هستیم.

وی افزود: ملت ایران دنبال استقلال بودند و لذا شعار محوری قیام مردمی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود.

معاون حقوقی رئیس جمهور، خاطرنشان کرد: دشمنان در این ۴۵ سال، از هیج فتنه و توطئه‌ای فروگذار نکردند و با برگزاری کودتاها، فتنه‌ها، جنگ تحمیلی و توطئه‌های پی در پی، تلاش کردند تا کشور را به سرسپردگی، از آنان بکشانند اما تمام توطئه‌هایشان نقش بر آب شد.

این مسئول ادامه داد: ملت ما همواره در برابر تمام این کارشکنی‌ها و آزمون‌ها، سربلند ایستادند و بر عزت و عظمت خود و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزودند.

دهقان، تاکید کرد: امروز در سایه همین ایستادگی، تحریم‌ها کم‌اثر و بی‌اثر شد و امروز روزی است که می‌توانیم ادعا کنیم تحریم‌ها هیچ اثری ندارد و ایران به اوج اقتدار خود رسیده است.

وی تصریح کرد: امروز ایران به اوج اقتدار نظامی خود رسیده است و امروز قدرت‌های بزرگ که روزگاری در دوران جنگ تحمیلی درخواست ایران را برای خرید تجهیزات، پس می‌زدند، در صف خرید سلاح‌های ما هستند.

معاون حقوقی رئیس جمهور، اعلام کرد: در عرصه صنعت و کشاورزی، سلامت و پزشکی امروز به پیشرفت‌های بزرگی دست یافته‌ایم که اگر نرسیده بودیم امروز امکان تهیه برخی داروها وجود نداشت.

این مسئول متذکر شد: امروز بار دیگر مردم با حضور پرشور خود پایه‌های نظام را تقویت کردند و باشد در ۱۱ اسفند با حضور در پای صندوق‌های رای دشمنان را نا امید کنید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران نیز جشن ملی با مشارکت پرشور و آینده روشن را شعار محوری برای حضور در انتخابات پرشور در ۱۱ اسفند عنوان کرد.

حجت‌الاسلام علی‌اصغر اصغری بیان کرد: امروز راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز در ۶۸ نقطه با حضور باشکوه مردم برگزار شد و حضور این مردم رفراندوم به شمار می‌رود که پای این انقلاب ایستاده‌اند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما