تاریخ انتشارشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۲
کد مطلب : ۴۸۴۳۴۰
به مناسبت دهه فجر یک واحد مسکونی متعلق به مددجوی کمیته امداد با دومعلول تحت پوشش بهزیستی در روستای کشکسرا نوشهر افتتاح شد.
۰
plusresetminus
افتتاح خانه محروم در روستای کشکسرا نوشهر
به گزارش بلاغ،در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور فرماندار نوشهر، فرمانده سپاه ناحیه نوشهر، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین، با هزینه ای بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان یک واحد مسکونی متعلق به مددجوی کمیته امداد با دومعلول تحت پوشش بهزیستی در روستای کشکسرا افتتاح شد.

برای این واحد ۱۵۰ میلیون توسط مرکز خیریه کشکسرا،  ۱۰۰ میلیون تومان توسط بنیاد مسکن، ۱۰۰ میلیون تومان توسط کمیته امداد امام خمینی  و مابقی توسط مجمع خیرین محرومیت زدایی شهرستان و شورای اسلامی و دهیاری روستا تامین شد.

مهرداد ابراهیم پور فرمانده سپاه نوشهر در این آیین با بیان اینکه یکی از شعارهای اساسی انقلاب اسلامی ، کمک به محرومین بوده است، اظهار کرد: در حوزه محرومیت زدایی در خوی و خصلت ما ایرانیان هست و در تاریخ کشور ما کمک کردن در قالب های مختلفی وجود داشته است.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یک فضای سازمان یافته تری بوجود آمده است و حضرت امام نهادهایی همچون کمیته امداد ، بنیاد مسکن را بنیاد نهادند تا حواسمان به محرومین جامعه باشد.

فرمانده سپاه نوشهر با بیان اینکه نگاه ما در مجموعه سپاه و بسیج سازدگی در کمک به محرومین دارای یک پیوست فرهنگی است، افزود: اگر در محله ای محرومی وجود دارد همه اهالی آن محل موظف هستند که به آن خانواده نیازمند توجه کنند.

سرهنگ ابراهیم پور ادامه داد: در غرب مازندران و شهرستان نوشهر خانواده های نیازمند زیادی وجود دارند که برخی در کمیته امداد و بهزیستی شناسنامه دار هستند و برخی نیز شناسنامه دار نیستند و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند و وظیفه بسیج سازندگی و محرومیت زدایی این است که به این افراد کمک کند.
 
 انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵
آسـیب‌هـای سوءظن همسران نسبت به هم
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰