تاریخ انتشارشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۹
کد مطلب : ۴۸۴۳۳۸
سخنگوی دولت گفت: در دولت سیزدهم با وجود تحریم‌های ۴۵ ساله، ۶۰ فروند هواپیما از طریق مختلف خریداری شده است.
۰
plusresetminus
۶۰ هواپیما در دولت سیزدهم خریداری شد
به گزارش بلاغ به نقل از مشرق، محمد جواد بهادری جهرمی بین دونماز ظهر و عصر نماز جمعه ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ شهر یاسوج با اشاره به وضعیت جنگ غزه افزود: جهان بدون روتوش فجایعی است که در غزه در حال شکل‌گیری است.
وی اظهار کرد: جامعه ای که مدعی حقوق انسان‌ها، زنان، کودکان، بشر، عدالت، نظم و صلح است پس از نزدیک به ۱۰۰ روز گ از کودک کشی و قتل عام انسان‌ها و حمله به مناطق مسکونی و مراکز درمانی نه تنها مقابله و جلوگیری نمی‌کنند بلکه با افتخار حرکت می‌کنند به سمت تل آویو و اعلام می‌کنند که ما همراه و یار شما هستیم.
سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: غرب و استکبار اعلام می‌کنند که اگر پیش از این رژیم کودک کش ایجاد نمی‌کردیم الان ایجاد می‌کردیم و اعتراف کردند که رژیم صهیونیستی و داعش را ما ایجاد کردیم چه در واقع این حقیقت بدون روتوش دنیای غرب و استکبار است.
آذری جهرمی تصریح کرد: این دنیا غرب و استکبار وقتی می‌گویند مذاکره می‌کنیم و کشور شما را توسعه و پیشرفت می‌دهیم سر کار نرویم و حرف آنها را باور نکنیم چرا که دلسوز کشور ما و مردم ما نیستند چون ما را برای خرید هواپیما برای مردم کشور تحریم کرده اند.
وی با اشاره به اینکه در دوران پهلوی از مجموع ۳۰ نماینده مجلس ۱۵ نفر را شاه انتخاب می‌کرد و ۱۵ نفر هم با یک انتخابات نمایشی مجددا خودشان انتخاب می‌کردند، ادامه داد: به برکت نظام و قیام امام(ره)۲۹۰ کرسی نمایندگی مجلس را مردم با رای خود انتخاب می کنند.
سخنگوی دولت عنوان کرد: علاوه بر این مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری که وظیفه‌ مهم تعیین رهبری را بر عهده دارد، انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری شرکت می‌کنند.
آذری جهرمی تاکید کرد: در آستانه انتخابات و همچنین راهپیمایی ۲۲ حضور باشکوهی در این مناسبت‌ها خواهیم داشت و همه می آییم و می‌گویم قدر نهضت امام را می‌دانیم.
وی اظهار کرد: ان‌شاءالله دولت سیزدهم همچون دو سال و نیم عمر خود که تلاش داشت، در حد توان قدردان این مردم همیشه در صحنه باشد و مشکلات و مسائلی که به واسطه کوتاهی ما و دشمنی دشمنان ایجاد شده را رفع کند.
سخنگوی دولت گفت: ۴۵ سال است که دشمن ما را برای خرید هواپیما تحریم کرده است اما در دولت سیزدهم باوجود همین تحریم‌ها از طریق مختلف ۶۰ هواپیما خریداری و وارد ناوگان هوایی کردیم.
آذری جهرمی افزود: در دهه فجر ۶۸۰ پروژه در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که ۶۱۵ پروژه معادل ۹۰ درصد افتتاحی است که رقمی بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان هزینه شده است.
وی اظهار کرد: اگر زیرساخت‌ها را فراهم کنیم همین مردمی که انقلاب را ایجاد کردند ما را در رفع مشکلات یاری و همراهی خواهند کرد.
سخنگوی دولت بیان کرد: تاکنون رئیس جمهور دو بار، وزیر کشور ۷ بار و معاونان رئیس جمهور هر کدام یک بار به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کردند چون دولت می‌داند که مردم هستند انقلاب را ایجاد کردند.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما