تاریخ انتشارجمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۵
کد مطلب : ۴۸۴۲۹۲
شهید «عبدالعلی اسکندری خانقاهی» در وصیت‌نامه خود می‌گوید: «نماز و روزه‌ی خودتان را به جا آورید و خدای بزرگ را فراموش نکنید نباید فراموش کرد که همه‌ی ما رفتنی هستیم و به سوی خدا هجرت می‌کنیم. کسی که دین خدا را یاری نکند، مسئول خون شهیدان می‌باشد.»
۰
plusresetminus
پیام شهدا|نفس اماره انسان را به تباهی می‌کشاند
 به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»، شهید عبدالعلی اسکندری خانقاهی بیستم اسفندماه۱۳۳۳، در شهرستان سوادكوه به دنیا آمد. پدرش علی اصغر و مادرش سیده صغری نام داشت. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. ازدواج کرد و صاحب سه دختر و دوپسر شد. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. نوزدهم بهمن ماه ۱۳۶۵، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به پشت و پهلو و سر ، شهید شد، مزار او در گلزار شهدای پل سفید شهرستان سوادکوه قرار دارد.

از همه‌ی شما می‌خواهم، نماز و روزه‌ی خودتان را به جا آورید و خدای بزرگ را فراموش نکنید و امام عزیز را تنها نگذارید و همه جهادگر باشید. نباید فراموش کرد که همه‌ی ما رفتنی هستیم و به سوی خدا هجرت می‌کنیم.

کسی که دین خدا را یاری نکند، مسئول خون شهیدان می‌باشد.
ای آنهایی که به چهار شاهی دنیا چنگ زده‌اید، این را بدانید تا کی می‌توانید به ثروت و دارایی و ماشین های جورواجور، آپارتمان و لذت شهوات زودگذر دل خوش کنید، این را بدانید که سرمنشأ تمام گناهان دوستی دنیا می‌باشد. اسلام دین رحمت خدا، دین بخشش و عطوفت می‌باشد.
از اسلام حمایت کنید که خدا شما را حمایت می‌کند و خداوند بخشنده و مهربان است.

هیچ وقت کارهایتان را از روی هوای نفس انجام ندهید، که نفس اماره انسان را به تباهی می‌کشاند. همیشه کارتان برای رضای خدا باشد. این نعمت بزرگ که همان نعمت رهبری می باشد، را حمایت کنید و این انقلاب را با چنگ و دندان حفظ کنید و هرگونه سازش با استکبار جهانی را محکوم و با قدرت تمام خنثی کنید که بعضی ها با لباس اسلام به صورت این دین مبین سیلی می زنند. خدای بزرگ لعنت کند آن کسانی را که می خواهند به اسلام ضربه بزنند تا به دنیای خودشان برسند.

انتهای خبر/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما