مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان مازندران اعلام کرد:

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳ هزار نفر در مازندران

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۰
کد مطلب : ۴۸۴۲۶۵
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران گفت: تسهیلات پنج تا ۱۵ میلیون تومانی قرض‌الحسنه به ۳ هزار نفر در استان در حال پرداخت است.
۰
plusresetminus
پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳ هزار نفر در مازندران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»؛ محمد اسفندیاری بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه صندوق بیمه عشایری، مولود انقلاب اسلامی است؛ اظهار کرد: کل بیمه‌شدگان استان مازندران بالغ بر ۱۵۱ هزار و ۶۰۰ نفر است.

وی افزود: تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی با سود صفر درصد به هزار و ۵۰۰ نفر از بیمه شدگان تحت پوشش پرداخت شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مازندران، خاطرنشان کرد: در کشور بیش از دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه صندوق عشایری هستند.

این مسئول ادامه داد: انتظار ما از مسئولان ملی ایجاد سطح ویژه‌ای از سطح هشت کنونی است تا بتوانیم خدمات بهتری را به بیمه‌شدگان ارائه کنیم.

اسفندیاری عنوان کرد: امروز تمام تلاش ما آن است که بانوان روستایی را تحت پوشش قرار دهیم و در گام بعدی بدنبال جذب دانشجویان هستیم.

وی بیان کرد: در مازندران بیش از ۸ هزار نفر از صندوق در حال اخذ مستمری هستند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مازندران، گفت: در تمدید بیمه رتبه اول کشور را داریم و در بحث جذب رتبه ششم کشور را داریم.

این مسئول اعلام کرد: در دهه فجر امسال سه دستاورد صندوق را رونمایی خواهیم کرد که نخست ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده، دوم اجرای طرح ملی درمان مستمری‌بگیران و طرح سوم پرداخت تسهیلات به مستمری‌بگیران است.

اسفندیاری مطرح کرد: بیمه تکمیلی این صندوق همانند سایر بیمه‌ها است.

وی بیان کرد: سهمیه استان مازندران برای پرداخت تسهیلات پنج تا ۱۵ میلیون تومانی نزدیک به ۳۰۰۰ نفر است که‌در حال پرداخت به متقاضیان هستیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما