رئیس هیأت ورزشی کارگران مازندران اعلام کرد:

برگزاری مسابقات کشتی کارگران کشور در مازندران

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳
کد مطلب : ۴۸۴۲۶۲
رئیس هیأت ورزشی کارگران مازندران گفت: مسابقات کشتی قهرمانی کارگران کشور در مازندران در مجتمع ورزشی شهید عظیمی بابلسر برگزار می‌شود.
۰
plusresetminus
برگزاری مسابقات کشتی کارگران کشور در مازندران
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»، بهزاد محمودی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در شرایطی از بهمن‌ماه سال گذشته مسئولیت این هیأت را برعهده گرفتم که این هیأت که از جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار بود در جایگاه سی‌ویکم کشور قرار داشت.

وی افزود: مهم‌ترین برنامه‌ ما در بدو کار ساماندهی هیأت برای ارتقای جایگاه و کسب افتخار در مسابقات قهرمانی بوده است.

رئیس هیأت ورزشی کارگران مازندران خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته دو میزبانی و ۱۵ اعزام ورزشکار داشتیم.

این مسئول ادامه داد: ما ۳۳ انجمن داریم  که ۲۲ رشته ما قابلیت اعزام به مسابقات جهانی را دارند که ایران در ۱۰ رشته، ورزشکاران را به مسابقات جهانی اعزام می‌کند.

محمودی اعلام کرد: در سال گذشته ۱۶ تیم را به مسابقات کشوری اعزام کردیم.

وی بیان کرد: هم اکنون مسابقات قهرمانی کشور را در شهید عظیمی بابلسر داریم.

رئیس هیأت ورزشی کارگری مازندران، عنوان کرد: همچنین مسابقات قهرمانی جودو فرزندان کارگران کشور را به میزبانی ساری از ۲۶ الی ۲۷ بهمن خواهیم داشت.

این مسئول گفت: با توجه به اینکه این هیأت یک هیأت صنفی است و وزارت تعاون و وزارت ورزش در راس این هیأت قرار دارند اما ما تاکنون نتوانستیم ریالی از این دو وزارتخانه داشته باشیم و هزینه تمامی اعزام‌ها در حدود ۵۰ میلیارد ریال به صورت خودگردان و جذب اسپانسر، انجام شد.

محمودی اذعان کرد: در سال گذشته اعزام به مسابقات جهانی به دلیل عدم ویزا به کاروان ایران، نداشتیم.

رئیس انجمن کشتی کارگران مازندران نیز در این نشست اظهار کرد: طی سالیان اخیر ۹ مرتبه میزبان مسابقات کشوری بودیم.

محمد معصومی افزود: طی سالیان اخیر چندین مرتبه در جایگاه‌ نخست مسابقات کشتی ساحلی کشور قرار گرفتیم و اکنون میزبان مسابقات قهرمانی کشور در کشتی آزاد هستیم.

رئیس انجمن کشتی کارگران مازندران، خاطرنشان کرد: در سال گذشته نیز میزبان کشتی ساحلی کشور در عباس‌آباد بودیم که به قهرمانی رسیدیم.

این مسئول ادامه داد: برای سال آینده بدنبال میزبانی از مسابقات جهانی کشتی آزاد کارگری هستیم.

معصومی بیان کرد: تاکنون ۲۰۰ نفر جهت رقابت در مسابقات کشوری کارگران ثبت‌نام کرده‌اند که این رقابت طی دو روز از ۱۹ بهمن‌ماه در مجموعه ورزشی شهید عظیمی بهزیستی بابلسر انجام می‌گیرد.

وی عنوان کرد: در این رقابت‌ها استان مازندران با ۲۰ کشتی‌گیر و دو تیم در ۱۰ وزن حضور خواهد یافت.

رئیس انجمن کشتی کارگران مازندران، اذعان کرد: در آینده‌ای نزدیک و در سال آینده بنا داریم که مسابقات قهرمانی کشتی فرزندان کارگری را نیز برنامه‌ریزی و برگزار کنیم.

قائم مقام هیأت ورزش‌های کارگران مازندران نیز در این نشست اظهار کرد: مسابقات کشتی کارگران مازندران از ۱۹ بهمن‌ماه آغاز و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. 

حسین فرهادی افزود: این رقابت‌ها پس از چند سال وقفه در استان مازندران از سر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: ورزشکاران کارگری تاکنون در رشته‌های بدنسازی، دارت، کشتی ساحلی، دو و میدانی، تنیس روی میز، کبدی، تکواندو، رزمی و کشتی ساحلی حایز مدال‌های خوش‌رنگ در مسابقات قهرمانی کشور شده‌اند.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما