معاون دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد:

عرضه شیرخشک در داروخانه تنها با ارائه شناسنامه کودک

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۷
کد مطلب : ۴۸۲۰۳۲
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: عرضه شیرخشک در داروخانه تنها با ارائه شناسنامه کودک و استعلام شناسه رهگیری محصول انجام می‌شود.
۰
plusresetminus
عرضه شیرخشک در داروخانه تنها با ارائه شناسنامه کودک
ابراهیم صالحی‌فر در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی بلاغ با اعلام اینکه مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان غذا و دارو، از تاریخ۲۰ مهر ۱۴۰۲ عرضه انواع شیرخشک رگولار و رژیمی در داروخانه ها، مستلزم ارائه شناسنامه کودک و استعلام شناسه رهگیری مندرج بر قوطی شیرخشک در سامانه زنجیره تأمین (TTAC) است، اظهار کرد: عرضه شیرخشک مطابق قیمت مصوب یارانه‌ای سازمان غذا و دارو درج شده بر روی قوطی است و تنها با ارائه شناسنامه نوزاد و کدملی توزیع می‌شود.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطرنشان کرد: اتباع مجاز براساس شناسه یکتای اتباع می‌توانند از یارانه شیرخشک بهره‌مند شوند.

صالحی‌فر تاکید کرد: داروخانه موظف هستند اطلاعات لازم را نسبت به بهره‌مندی مصرف‌کننده از یارانه شیرخشک به مردم ارائه دهد و مصرف‌کنندگان نیز جهت مشاهده داروخانه‌های مجاز عرضه شیرخشک به سایت معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مازندران مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف در عرضه شیرخشک با سامانه ۱۹۰ تماس گرفته و یا موارد را به معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

لزوم جلوگیری از اجحاف به حقوق‌بگیران
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
تمسخر، جلوه استکبار درونی
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۵