رئیس‌کل دادگستری مازندران عنوان کرد:

انتقاد از  وضعیت نامناسب خشونت‌های کلامی در مازندران

تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۵:۴۵
کد مطلب : ۴۸۲۰۰۱
رئیس‌کل دادگستری مازندران از وضعیت نامناسب خشونت‌های کلامی در استان انتقاد کرد.
۰
plusresetminus
انتقاد از  وضعیت نامناسب خشونت‌های کلامی در مازندران
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی بلاغ؛  حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری دوشنبه‌شب در دومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با بیان اینکه برنامه‌ریزی مسئولان در حوزه پیشگیری از وقوع جرم باید منتهی به کاهش آسیب‌های اجتماعی شود، گفت: پیشگیری از وقوع جرم، وظیفه مهمی است که همه مدیران و مسئولان نسبت به تحقق آن در جامعه مسئولیت دارند. 

وی افزود: پیشگیری از وقوع جرم، موضوعی فراقوه‌ای است که همه دستگاه‌های اجرایی و نهادها و ارگان‌ها، به ویژه اداراتی که با جامعه ارتباط بیشتری دارند، با نظارت دستگاه قضایی استان در آن نقش مهم و موثری بر عهده دارند. 

         

انتقاد از  وضعیت نامناسب خشونت‌های کلامی در مازندران
رئیس کل دادگستری مازندران، با انتقاد از وضعیت نامناسب خشونت‌های کلامی در استان، تصریح کرد: با مدیریت گفتار و کنترل خشونت‌های کلامی، بسیاری از جرائم خشن نیز کنترل خواهد شد که این مساله باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. 

مقام عالی دستگاه قضا در مازندران، با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های عضو شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، متعهدانه و مسئولانه به مساله مقابله با آسیب‌های اجتماعی ورود کنند؛ تاکید کرد: مساله پیشگیری از وقوع جرم امری ضروری است و باید به آن به عنوان امری واجب پرداخته شود که در این راستا شایسته است مدیران کل ادارات استان با تلقی موضوعات مطروحه در جلسات شورای پیشگیری از وقوع جرم به عنوان امری مهم و واجب، شخصاً در جلسات فصلی این شورا شرکت کنند. 

         

لزوم انجام ماموریت‌ها در قید زمان‌های تعیین شده 
 قاسم عزیززاده گرجی نیز در این جلسه اظهار کرد: ما مدیران و مسئولان دستگاه‌های گوناگون اجرایی در دور یک میز جمع می‌‌شویم تا این تصمیمات به نفع مردم رقم بخورد.

وی افزود: آنچه که بنا است تصمیم گرفته شود در نهایت دستگاه قضا به کمک ما خواهد آمد و مردم از ما دستگاه‌های اجرایی که رسالت و ماموریت هر کدام‌مان نیز مشخص است، انتظار دارند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم تمام هم و غمش آن است که مسائل مردم نباید روی زمین بماند.

این مسئول ادامه داد: وقتی قید زمان برای دستگاهی تعیین می‌شود باید حتما در آن زمان تعیین شده موضوع حل شود چرا که تصمیم سایر دستگاه‌ها نیز در گرو و وابسته به دستگاه نخست است.

عزیززاده گرجی اعلام کرد: لذا باید مصوبات گذشته و قید زمان و مسئول پیگیری هر مصوبات را پاسخگو کنیم و صرف اکتفا به برگزاری جلسه و مصوبات در شأن نفرات حاضر نخواهد بود.

وی بیان کرد: اگر آنچه را که قرار شد و به هر دلیلی محقق نشد باید در راستای تامین منافع مردم که هدف مشترک همه ما است، همه پای کار بیاییم.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، متذکر شد: بعضا مهلت‌هایی تعیین می‌شود و در این مهلت کار انجام نمی‌گیرد و قطعا هر روز برای مردم دارای اهمیت بوده و یک روز هم برای آنان دیر است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شیطان بزرگ در مرگ تعبیر خواب خود
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
ازدواج پیوند مقدس و الهی
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳