تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۴
کد مطلب : ۴۸۱۹۵۵
امام جمعه چمستان گفت: توان مقاومت در حد بازدارندگی نیست بلکه گسترده‌تر از تصور دشمن است.
۰
plusresetminus
توان مقاومت گسترده‌تر از تصور دشمن است
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی عصر امروز در مراسم راهپیمایی حمایت جهانی از کودکان مظلوم فلسطین در شهرستان نور با اشاره به اربعین طوفان الاقصی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در خصوص طوفان الاقصی فرمودند این عملیات، عملیات بدون ترمیم است و آمریکا، غرب، تروریست و صهیونیست بین‌الملل می‌دانند شکست مفتضحانه خوردند و محور غرب و بیداری اسلامی به چه جایگاهی رسیده است.
 
 امام جمعه چمستان بیان‌کرد: اگر دشمنان بی‌شک به دنبال این بودند که وقفه‌ای برای عملیات طوفان الاقصی ایجاد کنند، می‌دانند رژیم صهیونیستی و پادگان جعلی در منطقه جایی ندارند و نتانیاهو خودش می‌داند نه در کابینه خود و نه در منطقه هیچ جایگاهی ندارد.
 
 موسوی با اشاره به کشتار زنان و کودکان مظلوم تأکید کرد: این کشتار برای این است که موجودیت پیدا کنند و کسانی که در اغتشاشات شعار می‌دادند ما ریشه مقاومت را از بین می‌بریم و کسانی که در پاریس با عده زیادی جلسه می‌گرفتند، در حال حاضر برای پنهان شدن به دنبال جای مخفی برای خودشان هستند.
 
امام جمعه چمستان یادآور شد: کسانی که در اغتشاشات به دنبال رئیس جمهوری در کشور بودند مانند شبکه‌ من و تو یکی یکی تعطیل می‌شوند و این مقدمه‌ای برای پیروزی‌ است.
 
موسوی با اشاره به اینکه این‌ها پیام حزب‌الله است، اظهار کرد: پس از سخنرانی سید حسن نصرالله می‌بینیم نهضت مقاومت به چه جایگاهی می‌رسد، انصارالله یمن چه می‌کند و حشد الشعبی عراق منطقه اقتصادی صهیونیستی را مورد ضربه مهلک پهپادی و موشکی قرار می‌دهد و این جایگاه مقاومت است.
 
 وی با اشاره به حمله به عین الاسد، افزود: این سیلی نبود و ما هنوز انتقام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از دشمنان نگرفتیم.
 
امام جمعه چمستان تأکید کرد: پیروزی نزدیک است و رمز ما یا زهرا (س) است و در دل ما یادعلی (ع) و عزت و نصرت ما بسته به امداد علی(ع) است و ضربه‌ای به شیطان بزنیم که پشیمان شود و موشک‌های مقاومت قاصدهای مرگ بر آمریکاست.
 
 موسوی بیان‌کرد: لشکر شیطان شکست خورده است و ما از مجرمان، انتقام سخت خواهیم گرفت و در این بازی پیچیده، به لحظه طلایی ساعت صفر عملیات طوفان الاقصی نزدیک می‌شویم و سپاه یمانی از یک طرف و از سوی دیگر حزب‌الله قرار دارند.
 
وی با اشاره به هدایت مقام معظم رهبری در منطقه که جهان را مبهوت کرده است، تصریح کرد: ترس عجیبی رژیم صهیونیستی و سرانش را فرا گرفته است و به زودی ورق برمی‌گردد و این یعنی پایان انتظار برای تابش خورشید عالم تاب است.
 
امام جمعه چمستان اظهارکرد: توان مقاومت در حد بازدارندگی نیست بلکه گسترده‌تر از تصور دشمن است و خطوط قرمز جبهه مقاومت در سخنرانی سید حسن نصرالله آشکارا مطرح شد که یکی پایان جنگ و دیگری پیروزی حماس در غزه است.
 
وی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت هرگز مشت خود را برای دشمن صهیونیستی باز نمی‌کند، تأکیدکرد: جبهه مقاومت یقین دارد که رژیم اشغالگر قدس بازنده این نبرد خواهد بود و فلسطین و نوار غزه پیروز این میدان است.
 
 امام جمعه چمستان خاطرنشان‌کرد: جنگ، جنگ اراده‌هاست و جنگ نظامی صرف نیست و آن کشورهایی که به دنبال آزادسازی با رژیم جعلی بودند، ضرر کردند و روی اسب بازنده شرط‌بندی کردند و این رژیم جعلی بر طبق فرمایش رهبری، رفتنی است.
 
موسوی بیان‌کرد: امروز فلسطین مسئله اول دنیا شده است و نهضت فلسطین بعد از طوفان الاقصی در این ۸۰ سال با انگیزه‌تر شد و جوانان فلسطین نهضت ضدظلم و ضد صهیونیستی را با نشاط شروع کردند و محور مقاومت تا نابودی رژیم جعلی کودک‌کش پیش خواهد رفت.
 
وی افزود: امیدواریم همه ما در مسیر عزت و اقتدار نظام مقدس اسلامی قدم برداریم و تابع ولایت باشیم، ولایتی که دشمنان ۱۴۰۰ سال پیش به دنبال نابودی آن بودند و حضرت زهرا (س)را به شهادت رساندند و امیرالمومنین در محراب عبادت ضربه خورد و به شهادت رسید.
 
امام جمعه چمستان تأکیدکرد: این ملت پای رهبر خود می‌ایستد و با پیروزی مقاومت و بیداری اسلامی همراه با رهبر معظم انقلاب اسلامی پشت سر امام زمان (عج) در قدس نماز اقامه می‌کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شیطان بزرگ در مرگ تعبیر خواب خود
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
ازدواج پیوند مقدس و الهی
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳