مسئول عقیدتی سیاسی اردوگاه شهید رسولی ارتش:

رژیم صهیونیستی در باتلاق غزه گیر افتاده است

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۹
کد مطلب : ۴۸۱۹۴۴
مسئول عقیدتی سیاسی اردوگاه شهید رسولی ستاد ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در باتلاق غزه گیر کرد، گفت: نابودی رژیم کودک‌کش نزدیک است.
۰
plusresetminus
رژیم صهیونیستی در باتلاق غزه گیر افتاده است
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام حسین تاجیک صبح امروز در جمع راهپیمایان نوشهری که به دفاع از مردم مظلوم غزه و اعلام انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیستی در سراسر کشور برگزار شد، با اشاره به شباهت رژیم صهیونیستی به خانه عنکبوت اظهار کرد: خاصیت عنکبوت این است که برای بقای خود هم نوع خود را رها می‌کند این رژیم نیز حاضر نیست اسرای خود را از جبهه مقاومت تحویل بگیرد.

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی سراسری امروز به حمایت از مردم مظلوم غزه بیان کرد: در حال حاضر برهه‌ای زمان هست که رژیم صهیونیستی به چند دلیل حمله را شروع کرد، یکی محک زدن مقاومت، دوم اینکه ببینند سران جدید مصر چقدر با انها هم پیمان هستند و سوم بستر را برای رای آوردن باراک اوباما رئیس جمهوری قبلی آمریکا آماده کنند تا خوش خدمتی خود را نشان دهند و چهارم اینکه ببیند مقاومت در آن حدی که گفته می‌شود هست.

تاجیک با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در باتلاق غزه گیر کرده است، تصریح کرد: اینکه تاجیک نتوانسته است از زمین در حمله موفق شود و از هوا بمب باران می‌کند نشان‌دهنده ضعف است و روی همه جنایتکاران را سفید کرده است.

مسئول عقیدتی سیاسی اردوگاه شهید رسولی ستاد ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی به زنان و کودکان بی‌پناه غزه گفت: طوفان الاقصی رژیم صهیونیستی و سیستم اطلاعاتی این رژیم را نابود کرد شکستی که غیرقابل ترمیم است و روبروز این شکست در حال بیشتر شدن است.

وی با اشاره به اینکه  مرگ سیاسی رژیم صهیونیستی تمام شده و آنچه باقی مانده است وجود این رژیم است که بزودی نابود خواهد شد، یادآور شد: الان جنگ، جنگ چریکی است و این رژیم در جنگ اطلاعاتی نیز میدان را باخته است.

تاجیک با بیان اینکه با حمله ددمنشانه  رژیم صهیونیستی به بیمارستان‌های غزه، خداوند خواست تا مشت این رژیم باز شود، کل دنیا این موضع رافهمیدند و بر علیه این رژیم خونخوار بسیج شده‌اند حتی  در خود آمریکا در کنار کاخ سفید بر علیه رژیم صهیونیستی راهپیمایی برگزار می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: اگر سران عرب جمع می‌شدند و بر علیه این رژیم به پا می‌خواستند زودتر از اینها می‌توانستند نسخه رژیم صهیونیستی را بپیچند.

مسئول عقیدتی سیاسی اردوگاه شهید رسولی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ضمن نکوهش غیرت سران کشورهای عربی گفت: در عربستان کنفرانس می‌گذارند اما هیچ خروجی ندارد و اگر همه مثل ایران و یمن ایستاده بودند ریشه رژیم صهیونیستی کنده شده بود.

وی با تاکید براینکه خون شهدا تاکنون این انقلاب را نگه داشته است، افزود: آن سلبریتی‌ها و کوتاه فکرانی  که شعار زن زندگی آزادی سر می‌دادند بدانند که همین رژیم صهیونیست بود که فرزندان این آب و خاک را به کف خیابان کشاندند.

تاجیک امنیت را حاصل خون شهدای مدافع امنیت، جنگ تحمیلی، سلامت و حرم دانست و گفت: خود مقاومت نسخه رژیم صهیونیستی را خواهد پیچید و این رژیم نابود شدنی است، ای کاش شهدای ما بودند و این روزها را می‌دیدند که رژیم صهیونیستی چقدر خوار و گسستنی شده است و افتضاح تسلیحاتی اطلاعاتی به بار آورده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شیطان بزرگ در مرگ تعبیر خواب خود
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
ازدواج پیوند مقدس و الهی
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳