مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران اعلام کرد:

سرنوشت نامعلوم مادر و فرزند و ۲ خودرو مفقودشده در سیلاب نور

تاریخ انتشارشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
کد مطلب : ۴۸۱۹۴۰
مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: باوجود پیدا شدن لاشه خودروی پیکان در سیلاب نور اما هنوز از سرنوشت دو سرنشین مادر و فرزند خبری در دست نیست.
۱
plusresetminus
سرنوشت نامعلوم مادر و فرزند و ۲ خودرو مفقودشده در سیلاب نور
به گزارش بلاغ؛ حسینعلی محمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره آخرین خسارت‌های سیل روز گذشته در استان، گفت: به واسطه بارش‌های رگباری شب گذشته در استان، شاهد طغیان رودخانه تالار بودیم.

وی افزود: در پی اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته، خسارت جدی در این حوزه نداشتیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران خاطرنشان کرد: در شهرستان بابل نیز به واسطه طغیان رودخانه‌های محلی در منطقه زرزمه سبب تخریب پل شد که اقدامات لازم جهت راه دسترسی انجام شده است.

این مسئول ادامه داد: در شهرستان نور بخش چمستان نیز سیل سبب تخریب جاده لاویج در منطقه دیافه دره، یک پل موقت میرناک و منطقه ورازده شد.

محمدی تاکید کرد: طغیان رودخانه حاجی ماهرود موجب گرفتار شدن پنج خودرو در سیلاب شد که با تلاش همکاران ما دو خودرو ال نود و کوئیک نجات پیدا کردند و لاشه خودروی پیکان که دارای دو سرنشین مادر و فرزند بود پیدا شده اما تاکنون سرنوشت سرنشینان آن اطلاعی در دست نیست.

وی افزود: اما در خصوص دو خودرو دیگر که اختلاف هم میان اظهارات شاهدین میدانی وجود دارد که یک دستگاه ماکسیما و  التران بوده اما اطلاع دقیقی از آن در دست نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران، اذعان کرد: ۱۷ تیم تخصصی امداد و نجات در منطقه در حال پایش هستند تا بتوانند آخرین وضعیت را به ما اطلاع دهند.

محمدی گفت: پل آوریج‌کلا شهرستان نور نیز در اثر این سیل تخریب شده که اقدامات لازم جهت ایجاد راه دسترسی در حال انجام است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عاشورا، کوله‌باری تلخ و پرارزش
سه شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۴
مازندران غرق در ماتم تاسوعای حسینی
دوشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰