نماینده ولی فقیه در مازندران در خطبه‌های نماز جمعه:

دولت‌های استکبار بعد از رژیم صهیونیستی منتظر فروپاشی باشند

تاریخ انتشارجمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۴۸۱۹۱۵
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه اعلام می‌کنیم بعد از رژیم صهیونیستی نوبت فروپاشی دولت‌های استکباری است، گفت: تمام منطقه از جمله قلب لندن شاهد تظاهرات و راهپیمایی‌های گسترده هستیم و این تظاهرات ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه بیانگر نارضایتی از دولت‌های استکباری در غرب است.
۰
plusresetminus
دولت‌های استکبار بعد از رژیم صهیونیستی منتظر فروپاشی باشند
به گزارش بلاغ، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته ساری با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) در تحف العقول و توصیه به سه صفت عدل و انصاف، میانه‌روی و خداترسی، اظهار کرد: انسان باید این سه ویژگی را رعایت و در عمل نشان دهد.

وی با گرامی‌داشت ۲۶ آبان سالروز آزادسازی سوسنگرد قهرمان افزود: سوسنگرد در جنگ نابود شده بود و لشکر مازندران در کنار نیرو‌های دیگر در فتح سوسنگرد نقش داشت و هم بازسازی‌اش به همت مردم مازندران انجام شد و یاد و نام نقش آفرینان این دو حماسه را گرامی می‌داریم.

امام جمعه ساری با تبریک و گرامی‌داشت سالروز ولادت حضرت زینب (س) بیان کرد: حضرت زینب(س) بانویی است که نقش خواهر، مادر، مدیر و سرپرست، پرستار و سخنور توانا را ایفا کرده است؛ هنر‌های بسیار زیادی داشت که یکی از آن‌ها پرستاری از امام سجاد(ع) بیمار مصلحتی کربلاست و به همین مناسبت روز تولدشان روز پرستار نام‌گذاری شده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تبریک روز پرستار بویژه به پرستاران جانبازان گفت: جامعه پرستاران از کم و کاستی‌ها رنج می‌برند و سزاوار این کم لطفی را نیستند و مسئولان زیربط به مناسبت این میلاد عزیز، به موقع معوقات و مطالباتشان را بپردازند.

وی با اشاره به اینکه جامعه درمانی با خدمات نوین و جدیدی مجهز شده‌اند، بیان کرد: به گفته وزیر بهداشت، در دولت سیزدهم ۱۶ هزار تخت به بیمارستان‌های کشور اضافه شده است و هفت هزار تخت دیگر نیز در دستور کار قرار دارد، دو هزار خانه بهداشت افتتاح شده و دو هزار خانه بهداشت دیگر در دست اقدام است و این خدمات درخور تقدیر و تشکر است.

محمدی‌لائینی با گرامی‌داشت هفته بسیج گفت: بسیج منشأ خدمات و برکات فراوانی در کشور و منطقه است؛ امروز اگر آمریکا با چالش جدی در حمایت از رژیم صهیونیستی غاصب و در سیاست‌های استکباری خود مواجه است به برکت بسیجی است که ریشه‌اش در ایران اسلامی و شاخه و برگش در منطقه شکل گرفته است.

امام جمعه ساری تصریح کرد: بسیج جبهه مقاومت را در منطقه شکل داده است که با رژیم غاصب صهیونیست درگیر و ضربه‌های کارساز وارد کرده است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع شورای نگهبان مبنی بر اینکه همه وظیفه دارند زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور را در اسفندماه امسال فراهم کنند، تأکید کرد: همه باید خودمان را آماده کنیم هم برای برگزاری هم برای شرکت در انتخابات و ملت در این آزمون سربلند خواهد بود و همه باید مشارکت همگانی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های اقتصاد دریامحور را مطرح کردند، گفت: دریا منبع عظیم ثروت، اقتصاد، رزق، روزی، تجارت و بازرگانی است و مسئولان باید زمینه‌های اجرای درست سیاست‌های اقتصاد دریامحور را فراهم کنند به‌ویژه هفت استان ساحلی با هم‌افزایی، مشارکت و انتقال تجربه و همکاری ویژه و نشست‌های مشترک داشته باشند.

امام جمعه ساری با بیان اینکه جریان غزه، طوفان نظامی‌اش در سرزمین فلسطین اشغال شده است و طوفان تظاهرات مردمی‌اش عالمگیر شده است؛ ادامه داد: تمام منطقه، کشور‌های اسلامی و کشور‌های غربی در لندن و اسپانیا و نیویورک و بسیاری از کشور‌های غربی تظاهرات میلیونی اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه تظاهرات در کشور‌های غربی زیر سطله آمریکا و اسرائیل غاصب، به معنای محکومیت جنایت رژیم غاصب صهیونیستی و حمایت از مظلومان غزه و اظهار ناراحتی و نارضایتی از دولت‌های خودشان که به حمایت ظالم برخاستند و پشت سر اسرائیل غاصب هستند و حمایت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به حضور بایدن در رژیم جنایتکار صهیونیستی، بیان کرد: فرماندهی جنگ در دست آمریکاست و مردم غزه با آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها، عوامل انگلیسی و دولت‌های استکباری می‌جنگند و این جنگ جهانی است و دولت‌های استکباری احساس خطر کردند.

محمدی‌لائینی افزود: ما اعلام می‌کنیم بعداز اسرائیل نوبت فروپاشی دولت‌های استکباری است و از مردم مازندران برای حضور در راهپیمایی ضدصهیونیستی روز شنبه دعوت بعمل می‌آید.

وی با محروم کردن جنایات رژیم منحوس صهیونیستی گفت: امروز مقاومت شاهد هنرنمایی‌های زیادی است و ضربه‌های کارزاری را به رژیم کودک‌کش صهیونیستی وارد کرده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شیطان بزرگ در مرگ تعبیر خواب خود
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
ازدواج پیوند مقدس و الهی
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳