تاریخ انتشارجمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۴
کد مطلب : ۴۸۱۹۱۰
شهید «فرزاد بابائی رستمی» در وصیت‌نامه خود می‌گوید: «مردم را با تبلیغات اسلامیتان دعوت به اسلام نمایید، با تبلیغات خود مردم را به سنگر خودتان، مسجد دعوت کنید که به گفته امام سنگر را باید حفظ کرد و مسجد را باید پر کنید.»
۰
plusresetminus
پیام شهدا| حجاب بالاترین سنگر است
به گزارش بلاغ، شهید فرزاد بابائی رستمی بیستم فروردین ۱۳۴۱، در شهرستان قائم شهر به دنیا آمد. پدرش محمدعلی و مادرش سکینه نام داشت. تا چهارم متوسطه درس خواند. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. شانزدهم آبان ۱۳۶۱، در موسیان توسط نیرو‌های عراقی بر اثر اصابت ترکش به سر و شکم، شهید شد. پیکر او را در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپردند..

ای مسئولین و اعضای انجمن اسلامی نکند خدای ناکرده اعمالتان مورد دفع و دوری مردم از شما شود، مردم را با تبلیغات اسلامیتان دعوت به اسلام نمایید، با تبلیغات خود مردم را به سنگر خودتان مسجد دعوت کنید که به گفته امام سنگر را باید حفظ کرد و مسجد را باید پر کنید. برادران و خواهران سعی کنید مسلمان و با عمل باشید و در انجام فرایض دینی نماز و روزه کوشا باشید و نمازهایتان را سر وقت اقامه نمایید. به خواهران سفارش می‌کنم که رفتار اسلامی و انسانی را در پیش گیرند و سعی کنند حجاب را سنگر خود قرار دهند که این حجاب بالاترین سنگر‌ها می‌باشد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شیطان بزرگ در مرگ تعبیر خواب خود
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
ازدواج پیوند مقدس و الهی
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳