دبیر قرارگاه محله مهدوی سیمرغ اعلام کرد:

تحقق محله مهدوی با نقش‌آفرینی مردم

تاریخ انتشارجمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱
کد مطلب : ۴۸۱۹۰۵
دبیر قرارگاه محله مهدوی سیمرغ گفت: اجرای طرح محلات مهدوی اقدامی جهادی است که اهداف نظام اسلامی را تأمین می‌کند.
۰
plusresetminus
تحقق محله مهدوی با نقش‌آفرینی مردم
به گزارش بلاغ، حسن پورقربان در بازدید و رصد از محله‌های مهدوی شهرستان سیمرغ اظهار کرد: تحقق محله مهدوی با نقش‌آفرینی مردم محله در احصاء مشکلات و برطرف نمودن موانع موجود در هر محله با رویکرد توجه به مسجد و امام محله در سطح ۱۱ محله شهرستان سیمرغ در گام اجرایی‌سازی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ افزود: کمیته محله مهدوی به احیای مساجد و رسیدن مسجد به جایگاه حقیقی کمک می‌کند، لذا تشکیل شورای تحول محله مهدوی با هدف تحقق گفتمان‌‌سازی، تهیه و تدوین برنامه، ساختارسازی، ظرفیت‌سازی، پیاده‌سازی و عملیات میدانی در سطح محلات مدنظر است.

پورقربان تصریح کرد: زمینه تحقق تمدن نوین اسلامی نیازمند زیرساخت‌های همچون طرح محله مهدوی است که امیدواریم با حضور متولیان و خدمتگزاران  هر محله در قالب کمیته‌های هفت‌گانه این مهم عملیاتی شود.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح با استفاده از ظرفیت هیئت اندیشه‌ورز، مسئولین، معتمدین محلی، مردم و بسیجیان با مرکزیت مساجد و محوریت امام محله مشکلات در قالب شناسنامه، پایش محیطی و نظام مسائل هر محله احصاء و با تشکیل کارگروه‌های تخصصی راهکار‌های علمی برای حل مسائل و مشکلان ارائه می‌شود.

دبیر قرارگاه محله مهدوی سیمرغ تحقق جامعه اسلامی را در گرو تحقق اهداف محله مهدوی با محوریت مساجد و امام محله دانست و گفت: اجرای طرح محلات مهدوی اقدامی جهادی است که اهداف نظام اسلامی را تأمین می‌کند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عاشورا، کوله‌باری تلخ و پرارزش
سه شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۴
مازندران غرق در ماتم تاسوعای حسینی
دوشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰