فرمانده سپاه کربلا در بازدید از رویداد تولید محتوا بسیج:

بسیج از ایده‌های خلاقانه در پیشبرد مازندران حمایت می‌کند

تاریخ انتشارجمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۰
کد مطلب : ۴۸۱۸۸۰
فرمانده سپاه کربلا گفت: از ایده‌های خلاقانه و تاثیرگذار جامعه نخبگانی برای پیشبرد برنامه‌ها در استان حمایت می‌کنیم.
۰
plusresetminus
بسیج از ایده‌های خلاقانه در پیشبرد مازندران حمایت می‌کند
به گزارش بلاغ؛ سردار سیاوش مسلمی پس از دیدار و گفتگو با شرکت‌کنندگان پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مازندران در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص ظرفیت‌های بسیج در تولید محتوای دیجیتال، اظهار کرد: بسیج به واسطه اینکه برخاسته از متن مردم است امروز یک اقبال و اشتیاق بسیار خوبی را از سوی جوانان به ویژه در عرصه‌هایی که نیازمند نوآوری و خلاقیت است را شاهد هستیم.

وی افزود: در این پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مازندران شاهد این امر مبارک هستیم که ۱۰۰ درصد رشد در مشارکت شرکت‌کنندگان داشتیم و این حکایت از علاقه و انگیزان جوانان به این عرصه دارد.

فرمانده سپاه کربلا خاطرنشان کرد: حوزه فضای مجازی یک عرصه بسیار نو و تاثیرگذار است و در این رویداد این بستر فراهم می‌شود که علاقمندان به این حوزه می‌توانند ایده‌ها و افکار خلاقانه خود را به انتشار بگذارند.

مسلمی تاکید کرد: امروز بسیج فضای مجازی و مجموعه بسیج با ظرفیت بسیار بالایی در حوزه سازماندهی گردان‌های سایبری که در سه عرصه محتوا، انتشار و مقابله مشغول فعالیت هستند، ورود پیدا کرده است که امروز یک بخش بسیار کوچکی از ظرفیت فضای مجازی در بسیج به نمایش گذاشته شده است.

وی اعلام کرد: این رویداد به منظور شناسایی استعدادهای برتر در سه عرصه تولید انیمیشن، نرم‌افزار و پویانمایی شاهد برگزاری یک مسابقه ۴۸ ساعته هستیم.

فرمانده سپاه کربلا بیان کرد: امیدواریم با این موضوعاتی که موضوعات اختصاصی مازندران است جوانان این دیار بتوانند با خلق ایده‌های نو و خلاقانه کمک کنند تا ما در حوزه‌های مدیریتی با بهره‌گیری از آن مشکلات استان را تبدیل به فرصت کنیم.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران نیز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و اینکه موضوع تولید محتوای خود یکی از چالش‌های جدی جریان رسانه انقلاب در بستر فضای مجازی بوده و نیاز به تولید محتوای داریم تا بتوانیم جامعه هدف را تحت تأثیر خود قرار دهیم، افزود: باید امیدواری و امید آفرینی و نشاط اجتماعی را در کشور ترویج دهیم.

کیوان صفی‌پور افزود: مرکز قرارگاه فضای مجازی بسیج استان در این رستا پنجمین رویداد تولید محتوای بسیج با سه هدف شناسایی، حمایت و توانمندسازی استعدادهای و ایده‌های برتر بسیج در حوزه تولید محتوا، کمک به ایجاد نهضت تولید محتوا فاخر با توجه به تهدیدات، آسیب‌ها و فرصت‌های داخلی استان، هدف اشتغال‌زایی و رونق کسب کار در فضای مجازی اقدام به برپایی این رویداد کرده است.

صفی‌پور بیان کرد: در این رویداد ۱۳۲ نفر در قالب ۳۹ گروه در بخش‌های سه گانه بخش پویا نمایی با همراهی ۲۱ گروه، بخش نرم‌افزار ویژه تلفن همراه ۹ گروه، بخش بازی ویژه تلفن همراه خشت گروه شرکت دارند.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران از رونمایی بازی اندرویدی "شاهد ۱۳۶"؛ اولین بازی اندروید پهباد انتحاری ساخت ایران، در افتتاحیه پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال فضای مجازی استان با حضور نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، استاندار مازندران و فرمانده سپاه کربلا خبر داد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرایی آزمون الهی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۲
طوفان‌الاقصی با دستاوردهای بی‌نظیر
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰