تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۱
کد مطلب : ۴۸۱۸۷۸
استاندار مازندران با اشاره به اینکه دشمن از حضور مقتدرانه بسیج در فضای بسیج هراس دارد، گفت: جوانان در مقابل دشمن با برنامه ورود کنند.
۰
plusresetminus
هراس دشمن از حضور مقتدرانه بسیج در فضای مجازی
به گزارش بلاغ؛سیدمحمود حسینی‌پور ظهر امروز در آئین افتتاحیه پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مازندران، خاطرنشان کرد: جریان مقاومت توانست با رشادت و ایستادگی، موج اسلام‌خواهی را در دنیا تقویت کند.

وی افزود: واقعیت مسئله آن است که ما در حال حاضر در فضای مجازی که یک فضای حقیقی است و تمامی فعالیت بشر امروز در این بستر است می‌بینید که چالش‌های مختلفی را شاهد هستیم که مختص تمام دنیا است.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: از زمانی که این بستر ایجاد شد در تمامی دنیا چالش‌های اجتماعی، فرهنگی و مدیریتی به وجود آمد و بسیاری از کشورها در مدیریت فضای مجازی دچار بحران شدند و مدیریت این حوزه نیز در دست کشورهایی است که از این قدرت در حال بهره‌برداری هستند.

این مسئول ادامه داد: فضای مجازی شیوه نوینی بر حکمرانی جهانی است و لذا یکی از شاخص‌های اصلی حکمرانی امروز دنیا، فضای مجازی پایه‌گذاری شده چراکه دیگر هیچ مرز جغرافیایی معنا ندارد.

حسینی‌پور تاکید کرد: ما در موضوع فضای مجازی، بهره‌بردار هستیم و بهره‌برداری ما به عنوان کشوری که در مقابل استکبار جهانی ایستاده است مواجه شد با یک جبهه عظیمی که دشمن در فضای مجازی برای ما ایجاد کرده است و قدرت این بستر آن قدر است که دشمن می‌تواند در این بستر برای ما مشکلات متعددی را ایجاد کند.

وی افزود: البته طی سالیان اخیر اقداماتی رخ داده اما واقعیت آن است که دشمن هنوز می‌تواند ما را در این بستر با چالش مواجه کند و امروز دشمن با هوش مصنوعی در فضای مجازی فعالیت می‌کند و ما را با چالش‌های جدی مواجه می‌کند.

استاندار مازندران، اذعان کرد: بسیج همواره کارهای سنگین را بر عهده گرفته است و امروز نیز فضای مجازی نقطه‌ای است که باید بسیج در آن ورود کند.

این مسئول گفت: بسیج می‌تواند مدیریت فضای مجازی را بر عهده بگیرد و با چالش‌های این عرصه که توسط دشمن ایجاد می‌شود مقابله و آسیب‌ها را به حداقل برساند.

حسینی‌پور متذکر شد: دشمن توانست در فضای مجازی، بمب ذهنی برای دانش‌آموزان ما ایجاد کند تا آنان احساس ناامنی در مدارس کشور کنند و این روش‌های نوین دشمن در فضای مجازی است.

وی مطرح کرد: ما با یک رشته عملیات‌های روانی دشمن در فضای مجازی مواجه هستیم که شناسایی، برنامه‌ریزی و مقابله با این رویکرد دشمن با جوانان با انگیزه و مستعد بسیجی است تا این توطئه را خنثی کنند.

استاندار مازندران، تصریح کرد: مسئله و رویداد مهم پیش روی ما انتخابات است و در انتخابات روبرو نیز بدنبال مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هستیم.

حسینی‌پور در پایان گفت: لذا قطعا اگر شما جوانان بخواهید در مقابل دشمن با برنامه ورود کنید مطمئنا پیروز خواهید شد و شما بارها و بارها دشمن را در همین فضای مجازی، شکست داده‌اید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شیطان بزرگ در مرگ تعبیر خواب خود
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
ازدواج پیوند مقدس و الهی
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳