نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

جوانان با نوآوری در فضای مجازی دشمن را خلع سلاح کنند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰
کد مطلب : ۴۸۱۸۷۷
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: جوانان نخبه در عرصه فضای مجازی با نوآوری دشمن را خلع سلاح کنند.
۰
plusresetminus
جوانان با نوآوری در فضای مجازی دشمن را خلع سلاح کنند
به گزارش بلاغ؛ آیت‌الله علی معلمی ظهر امروز در آئین افتتاحیه پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مازندران، اظهار کرد: حسن همکاری میان بسیج و دانشگاه‌، قطعا منتج به موفقیت‌های بزرگی خواهد شد.

وی افزود: شرایط امروز دنیا و کاری که صهیونیست جنایتکار در حال انجام است را اگر با دوران دفاع مقدس مقایسه کنیم در می‌یابیم که موضوع یک موضوع جدی است و در کنار تحرکات نظامی امروز صهیونیست، اما با حمایت استکبار جهانی و امریکا و فضای مجازی، جنایت‌های خود را ادامه می‌دهند.

عضو خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: فضای مجازی و ابزارآلات رسانه‌ای در دنیای امروز یک فرصت است اما وقتی در دست دشمن باشد همانند یک حربه است که مورد استفاده دشمن قرار می‌گیرد.

امام جمعه قائم‌شهر ادامه داد: جوانان ما باید در این عرصه ورود و با ذوق و ابتکار در این فضا تولیدات مطلوبی را داشته باشند و نگذارند مدیریت رسانه در اختیار دشمن باشد که اگر باشد همانند آن است که اسلحه‌ای را به دیوانه بدهید.

معلمی گفت: فضای مجازی در دنیای امروز به فضای حقیقی مبدل شده است که بخش زیادی از زندگی مردم را تشکیل می‌دهد که ضرورت دارد جوانان نخبه ما در این عرصه، نوآوری بیاورند و دشمن را خلع سلاح کنند.

وی اعلام کرد: اگر مردم دنیا و غرب از ظلم و ستم رژیم کودک‌کش صهیونیستی اطلاع کافی پیدا کنند، نفرت آن‌ها از سردمداران خودشان نیز افزایش می‌یابد.

عضو خبرگان رهبری متذکر شد: جوانان امروز باید از ایمان، اخلاص و توکل به خدای رحمان جوانان دفاع مقدس درس بگیرند و در این جبهه نیز سربلند و ممتاز باشند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شیطان بزرگ در مرگ تعبیر خواب خود
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
ازدواج پیوند مقدس و الهی
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳