طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه مازندران؛

سردار رستمیان مسئول ستاد نماز جمعه مرکز مازندران شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹
کد مطلب : ۴۷۸۶۰۶
سردار حمیدرضا رستمیان به عنوان مسئول جدید ستاد نمازجمعه مرکز استان معارفه شد.
۲
plusresetminus
سردار رستمیان مسئول ستاد نماز جمعه مرکز مازندران شد
به گزارش بلاغ؛ عصر امروز آئین تکریم و معارفه مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان ساری با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران، برگزار شد.

 آیت‌الله محمدی لائینی در این مراسم اظهار کرد: ستاد نماز جمعه باید جریان‌ساز باشد تا از همه جهت تبدیل به یک کانون و قرارگاه شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران، خاطرنشان کرد: قطعا از وجود مسئول قبلی ستاد نماز جمعه ساری باید بهره گرفته شود؛ چرا که ظرفیت و دغدغه بسیار زیادی دارند، امیدواریم مسئول جدید در ادامه کار از این ظرفیت بهره بگیرند.

محمدی‌لائینی عنوان کرد:  سردار رستمیان نیز شخصیتی فرهیخته و برجسته هستند و محبت کردند این مسئولیت را در مرکز استان که باید الگوی کشور باشد پذیرفتند، برگزاری نمایشگاه‌ها، حمایت‌ها، جمعیت نمازگزاران، جوان شدن چهره نمازگزاران، فعال شدن بخش خواهران و غیره از مواردی است که باید در مصلی تقویت شود‌.

وی ادامه داد: وظیفه ستاد نماز جمعه فقط برپایی نماز جمعه نیست، بلکه این ستاد قلب فرهنگی شهر است، پس ستاد نماز جمعه باید جریان‌ساز باشد تا از همه جهت تبدیل به یک کانون و قرارگاه شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران، اعلام کرد: در این فکر هستیم که این مصلی را به یک نقطه دیگر و بزرگتر انتقال دهیم چرا که ۴ هزار متر مربع زمین دارد و فقط یک چاردیواری است و امکانات دیگری نداشته و در شان شهر نیست.

امام جمعه مرکز مازندران، متذکر شد: امیدواریم مسئول جدید در زمینه تهیه زمین و مکان مناسبی در خور تاسیس مصلای جدید تلاش کنند، البته نظام نامه‌ای وجود دارد که باید براساس آن پیش برویم.

گفتنی است در این مراسم میثم تبریزی تکریم و سردار حمیدرضا رستمیان به عنوان مسئول جدید ستاد نمازجمعه مرکز استان معارفه شد.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

لزوم جلوگیری از اجحاف به حقوق‌بگیران
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
تمسخر، جلوه استکبار درونی
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۵