رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران خبر داد:

اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه در محورهای مازندران

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
کد مطلب : ۴۷۸۵۹۱
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه در محورهای استان همزمان با روزهای پایانی هفته در استان خبر داد.
۰
plusresetminus
اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه در محورهای مازندران
به گزارش بلاغ، محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به تعطیلی پیش‌رو و همچنین همزمانی با روزهای پایانی هفته اعمال محدودیت‌های ترافیکی را از امروز در جاده‌های شمال خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های دوشنبه ۱۰، سه‌شنبه ۱۱و چهارشنبه ۱۲ مهر ماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران -شمال به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

هاشمی خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های جمعه ۱۴ و شنبه ۱۵ مهر ماه امسال از کرج و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلر‌ها همچنان از محور هراز ممنوع است، اظهار کرد: تردد تمامی کامیون‌ و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های دوشنبه ۱۰، سه‌شنبه ۱۱و چهارشنبه ۱۲و همچنین از ساعت هفت تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ مهر ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

این مسئول ادامه داد: درصورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه محدودیت یک‌طرفه مقطعی روز‌های سه‌شنبه ۱۱، جمعه ۱۴و شنبه ۱۵ مهر ماه به‌صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران در پایان گفت: تردد انواع تریلر‌ها به‌جز حامللن موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های سه‌شنبه ۱۱ و جمعه ۱۴ مهر ماه امسال از مسیر (جنوب به شمال) محور تهران- فیروزکوه - قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

لزوم جلوگیری از اجحاف به حقوق‌بگیران
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
تمسخر، جلوه استکبار درونی
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۵