تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۵
کد مطلب : ۴۷۸۵۶۱
فرماندار آمل گفت: به‌عنوان دستگاه مجری انتخابات، سلامت و امنیت انتخابات را برعهده داریم و باید فضا را آماده کنیم تا رقابت سازنده‌ای ایجاد شود.
۰
plusresetminus
مجریان انتخابات فضای رقابت‌ سالم را فراهم‌ می‌کنند
به گزارش بلاغ؛ ذات‌الله زارعیدر مراسم تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ دانش‌آموختگان مدارس تیزهوشان آمل که به همت مجموعه فولادین فذا برگزار شد، با اشاره به اینکه در حوزه مسئولیت اجتماعی ورود پیداکردن، کار بسیار ارزنده‌ای است، گفت: هر جامعه‌ای که به نیروی انسانی‌اش توجه کند، جامعه به سمت تعالی حرکت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه نخبه‌پروری، مجموعه فذا خوب ورود پیدا کرده است، عنوان کرد: پیشرفت، بالندگی و رشد جامعه در گرو قشر نخبه و دانشجو است و باید به آنان توجه شود.

فرماندار آمل ادامه داد: در نانو، انرژی هستی و موشکی رشد کردیم به‌خاطر حضور نخبگان است و جامعه ما به این سمت حرکت می‌کند، شرکت فذا علی‌رغم اینکه وظیفه سازمانی‌شان نیست دارند در حوزه مسئولیت اجتماعی خوب عمل می‌کنند و سعی می‌کنند در داخل کشور جذب شوند و از این نیروها استفاده شوند.

وی با تأکید اینکه دشمن از راه‌های مختلف درصدد ضربه‌زدن به کشور ماست، اظهار کرد: اول دشمنان با تهی کردن جامعه از نخبگان، دوم استحاله فرهنگی و سوم با روش‌های مختلف درصدد تجزیه کشور هستند و مهم‌ترین ابزاری که به دنبال آن هستند استحاله فرهنگی است.

زارعی ادامه داد: دشمن اگر در مقابل نظام اسلامی ایستاد به‌خاطر حقوق بشر و یا دفاع از کشورهای مظلوم نیست؛ بلکه به‌خاطر این است که در بعد اقتصادی و سیاسی کشورمان هارتلند قلمداد می‌شود.

وی به بیانات رهبری در خصوص انتخابات اشاره کرد و افزود: رقابت سالم، امنیت و مشارکت در انتخابات حائز اهمیت است که ما به‌عنوان دستگاه مجری انتخابات، سلامت و امنیت انتخابات را برعهده داریم و باید فضا را آماده کنیم تا رقابت سازنده‌ای ایجاد شود.

فرمانده آمل برای مردم را مورداحترام خواند و تأکید کرد: هر کسی از مجاری قانونی عبور کند، اسمی از صندوق را خارج خواهد شد، مورداحترام ماست.

اردشیر، مدیر مجموعه فولادین ذوب فذا نیز در ادامه با اشاره به اینکه مهم‌ترین سرمایه جامعه، نخبگان هستند، عنوان کرد: دروازه‌های تمدن را باز می‌کنند و جواهری برای جامعه قلمداد می‌شوند؛ اگر جوانی مهاجرت کند، به شخصه تأسف می‌خورم.

وی از ایجاد بنیاد حمایت از نخبگان خبر داد و افزود: مهم‌ترین سرمایه جامعه نیروی انسانی و نخبگان هستند، به همین خاطر هرچه سریع‌تر بنیاد نخبگان شکل و دبیرخانه تشکیل خواهد شد، تا کمک‌های لازم انجام شود و نخبه‌ای نداشته باشیم که به‌خاطر مسائل مالی آسیب ببیند.

اردشیر ادامه داد: کسانی که مایل هستند می‌توانند پاره‌وقت در مجموعه فذا کار کنند و یا بورس شوند، دغدغه اینکه بعد از تحصیل کار نداشته باشند را نخواهند داشت.

وی با بیان اینکه نخبگان مغز برای بدن هستند، اظهار کرد: فرق بین پول‌دار بودن و سرمایه‌دار بودن و پول‌دار بودن این است که عالم، شهید، ورزشکار و فرهنگ تربیت کند و این اتفاق را باید بسازیم.

مدیر مجموعه فذا خاطرنشان کرد: وقتی به سمت سرمایه‌داری کار می‌کنیم، قرار آباد کنیم، در چند سال اخیر مهاجرت اتفاق افتاد و این کار دشمن است که ناامیدی ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی، بیان کرد: نتوانستند یک وجب خاکمان را بگیرند، کسی نگفت من مازندرانی‌ام یا فلان استان همه گفتند ایرانی هستیم، بعد جنگ اقتصادی به راه انداختند و بهترین روش جنگ فرهنگی است، اینها نقاط ضعف ما نیست، بلکه مزیت ماست.

لازم به ذکر است، مجموعه فذا با بیش از ۷۰۰ میلیون تومان از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ تجلیل کرد، این مراسم با حضور رتبه‌های برتر و خانواده‌هایشان در دانشگاه فذا در دو روز برگزار شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

لزوم جلوگیری از اجحاف به حقوق‌بگیران
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
تمسخر، جلوه استکبار درونی
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۵