تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۵
کد مطلب : ۴۷۸۵۶۰
معاون عمرانی فرماندار آمل از یک‌طرفه‌شدن برخی از کوچه‌های پرترافیک این شهرستان در هفته اول آبان‌ماه خبر داد.
۰
plusresetminus
اجرای طرح یک‌طرفه‌‌ به کوچه‌های آمل رسید
به گزارش بلاغ؛ مجتبی نجفی در جلسه شورای ترافیک در فرمانداری آمل اظهار کرد: تمام طرح‌های ترافیکی تأییده از شورای ترافیک می‌گیرند؛ به‌عنوان‌مثال سرعتگاه‌ها هم باید مجوز داشته باشند.

وی با بیان اینکه در این جلسه چند موضوع بررسی شد، عنوان کرد: میدان هزار سنگر در جلسات گذشته عمده مبحث کارشناسی بود که امیدواریم با تکمیل این میدان باعث رضایت شهروندان شود.

معاون عمرانی فرماندار آمل ادامه داد: پیچ خطرناکی قبل غذاخوری پارسیان وجود دارد، اداره راهداری وارد عمل شد و تصمیم بر این شد، به‌صورت پیمانکاری انجام شود و تا هفته اول آبان شاهد اجرای این پروژه هستیم تا شاهد کمترشدن تصادفات باشیم.

نجفی به دیگر نقاط حادثه‌خیز محور هراز اشاره کرد و افزود: مبحث بعدی از انتهای به نارنجستان وصل می‌شود شاهد شکست‌های سنگین هستیم و امکان تصادف زنجیره‌ای وجود دارد با مکاتباتی که داشتیم این مشکل حل می‌شود.

وی از یک‌طرفه شدن برخی از کوچه‌های پرترافیک در هفته اول آبان‌ماه خبر داد و اظهار کرد: یک‌طرفه‌کردن برخی از کوچه‌ها از میدان هفده شهریور تا چند کوچه بعد قائم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نجفی تصریح کرد: در حال حاضر به‌صورت رفت و برگشتی است، باید بررسی شود یک‌طرفه شدن باعث کاهش بار ترافیکی خواهد شد، با پلیس راهور و معاون فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد و تا هفته اول آبان به جمع‌بندی نهایی می‌رسیم.

معاون عمرانی فرماندار آمل کوچه‌های که طرح یک‌طرفه شدن هستند اشاره کرد و افزود: آفتاب دو، آفتاب چهار، آفتاب ۱۰، آفتاب ۱۲، آفتاب ۴۰، آفتاب ۴۲، آفتاب ۴۴، آفتاب ۵۰ و ۵۲، همچنین آفتاب پنج و اباذر ۶ و هشت و آفتاب ۱۹ باید دقیق کارشناسی شود.

وی از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه را رنگ‌آمیزی معابر عنوان کرد و افزود: یکی از بحث‌های که مطرح شد باتوجه‌به آغاز مدارس، رنگ‌آمیزی معابر است که برخی از شهرها رنگ‌آمیزی معابر انجام شد و مابقی نیز باید انجام شود.

نتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرایی آزمون الهی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۲
طوفان‌الاقصی با دستاوردهای بی‌نظیر
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰