تاریخ انتشارجمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
کد مطلب : ۴۷۸۳۷۹
حوادث رکنا: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: ساختمان مسکونی هشت طبقه در شیراز بر اثر نشت گاز دچار انفجار و تخلیه شد.
۰
plusresetminus
انفجار ساختمان هشت طبقه در شیراز بر اثر نشت گاز
به گزارش بلاغ به نقل از  رکنا، هادی عیدی پور بامداد جمعه افزود: کلیپی در فضای مجازی منتشر شده که این رخداد به دلیل نشت گاز شهری و در پی آن انفجار درون مجتمع مسکونی رخ داده است.وی ادامه داد: پنجشنبه ۶ مهرماه ۱۴۰۲ موضوع نشت گاز شهری که منجر به انفجار درون مجتمع مسکونی در بلوار فضیلت، مجتمع فرهنگیان شده بود به سامانه آتش نشانی اطلاع داده شد.
عیدی پور گفت: سازمان آتش نشانی، مدیریت بحران استانداری و شهرداری، فرمانداری شیراز، دادستانی، شهرداری منطقه ۱۱، سازمان مدیریت پسماند، نیروی انتظامی، هلال احمر و اورژانس در این محل حاضر شدند و آتش نشانان و تجهیزات ایستگاههای آتش نشانی ۳،۷،۹،۱۰،۱۲ سریعا به محل اعزام و تیم تجسس نیز در صحنه حاضر شد.
وی اظهار کرد: در پی حضور آتش نشانان در محل مشخص شد که انفجار و آتش سوزی طبقه دوم واحد آپارتمانی هشت طبقه در اثر نشت گاز رخ داده که این وضعیت منجر به تخریب کامل سه واحد آپارتمانی از مجتمع مسکونی و وارد شدن خسارت به طبقات فوقانی و اکثر واحدهای مجتمع شده است.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: آتش سوزی این محل سریعا کنترل و مهار شد همچنین تعداد چهار نفر مصدوم از زیر آوار خارج و تحویل اورژانس داده شدند.
وی افزود: در ادامه و در اثر انفجار، سازه مجتمع مذکور در حال حاضر ناایمن تشخیص داده و کل مجتمع به صورت کامل تخیله و ساکنین در کمپ باغ جنت شیراز اسکان موقت و اضطراری داده شدند.
عیدی پور با بیان اینکه جلسه مدیریت بحران در محل مجتمع تشکیل و تصمیمات لازم اتخاد شده، گفت: علت دقیق حادثه در دست بررسی است.
 

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرایی آزمون الهی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۲
طوفان‌الاقصی با دستاوردهای بی‌نظیر
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰