تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۸
کد مطلب : ۴۷۸۱۸۷
معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری شرور سابقه‌داری خبر داد که با سلاح سرد موجب ضرب و جرح یکی از سربازان وظیفه پلیس شده بود.
۰
plusresetminus
ضرب و جرح سرباز وظیفه توسط یک شرور سابقه‌دار + واکنش پلیس
به گزارش بلاغ به نقل از همشهری آنلاین، سرگرد محمد زیدی معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران  از دستگیری شرورسابقه دار در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه مأموران خبر داد.
سرگرد زیدی با اشاره به شناسایی و دستگیری شرور و اراذل و اوباش سابقه‌دار در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه مأموران افزود: شرور دستگیر شده که با سلاح سرد موجب ضرب و جرح یکی از سربازان وظیفه پایگاه این پلیس شده و با نزاع و درگیری و عربده‌کشی موجب رعب و وحشت در بین مردم شده بود در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهش در محدوده خیابان خیام دستگیر شد.
وی با بیان اینکه دستگیری این شرور سابقه‌دار باعث رضایتمندی مردم و تقدیر آنان از عملکرد مقتدرانه پلیس گردید گفت: شرور دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.
معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران در پایان با اشاره به اینکه برهم زدن نظم، امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است، تأکید کرد: پلیس اجازه جولان به اراذل و اوباش را نخواهد داد.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما