مسئول سازمان بسیج کارگران مطرح کرد:

حل مشکلات جامعه کار و تولید با نگاه جهادی مسئولان

تاریخ انتشارسه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۴۷۸۱۳۳
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات گفت: مشکلات جامعه کار و تولید با نگاه هوشمندانه و جهادی مسئولان کارگران و کارخانه‌ها حل می‌شود.
۰
plusresetminus
حل مشکلات جامعه کار و تولید با نگاه جهادی مسئولان
به گزارش بلاغ، حمیدرضا اله‌بداشتی صبح امروز هم‌زمان با هفته دفاع مقدس در نشست فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج کارگران و کارخانه‌ها سپاه کربلا مدیران عامل شهرک‌های صنعتی، مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تأمین اجتماعی استان مازندران و مسئولین حوزه کار و تولید این استان در سپاه ناحیه آمل برگزار شد ضمن بررسی معضلات مطرح شده، دستور به تسریع رفع مشکلات و موانع تولید را به فرماندهان حوزه‌های این قشر دادند.
 
 مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانه‌ها کشور گفت: قطعی برق مراکز کار و تولید استان را با مشکل مواجه کرده است که با پیگیری‌های صورت‌گرفته توسط بسیج کارگران و کارخانه‌ها استان مازندران، این معضل نسبت به سال گذشته بسیار کاهش پیدا کرده است.
 
 اله‌بداشتی گفت: نگاه دولت سیزدهم خدمت محوری است مشکلات زیادی حل شده، اما به علت انباشت مسائل حل نشده اقدامات خوب را کم‌رنگ‌تر کرده است.
 
 مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانه‌ها کشور ادامه داد: مشکلات جامعه کار و تولید با نگاه هوشمندانه و جهادی مسئولین کارگران و کارخانه‌ها استان مازندران در کارخانه‌ها کم‌رنگ شده و از بین خواهد رفت.
 
 وی خاطرنشان کرد: نگاه جمهوری اسلامی ایران نگاه خدمت و ارزشمندانه این است که در مقابل نگاه غرب‌گرایانه، حفظ کرامت خانواده در اولویت است.
 
 مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانه‌ها کشور با بیان اینکه پرداختن به موضوع کارگر یعنی ایجاد امنیت و اشتغال پایدار بالابردن ضریب بهره‌وری اضافه کرد: کارگران ما بصیر نجیب و وفادار به انقلاب اسلامی هستند موضوع اصلی معیشت، حقوق و آبرویشان بین خانواده است.
 
 وی گفت: باید به دنبال کاهش مصرف برق و استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر به نفع تولید و کارخانه‌ها استان بود.
 
 سید جواد حسینیان، مسئول بسیج کارگران و کارخانه‌ها سپاه کربلا نیز گفت: این نشست، نشست نخبگان و فعالان بسیج کارگری استان مازندران هستند که امروز در اینجا جمع شدند که با کمک و فعالیت جهادی این عزیزان قدم‌های خوبی در حوزه رفع موانع تولید برداشته شد و همچنین افزایش چشمگیر تعداد پایگاه‌های فعال کارگری استان از ۸۰ به ۱۶۰ افزایش پیدا کرد و تأثیرگذاری این عزیزان به همراه هیئت اندیشه‌ورز بسیج کارگران و کارخانه‌ها استان مازندران در امید آفرینی، رفع موانع تولید، اشتغال و طرح نشان اقتصاد مقاومتی بسیار درخشان است.
 
 در ادامه این جلسه فرماندهان حوزه‌های بسیج کارگران و کارخانه‌ها استان مازندران، مشکلات و سؤالات خود را در خصوص تولید، اشتغال و مشکلات کارخانه‌ها حوزه خود مطرح کردند که توسط مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانه‌ها کشور، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل تأمین اجتماعی مازندران پاسخ داده شد.
 
 انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما