تاریخ انتشارجمعه ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۴
کد مطلب : ۴۷۷۹۷۳
نماینده ولی فقیه در مازندران به حضور رئیس جمهور در مجمع سازمان ملل و بلند کردن قرآن مجید گفت: برخی از کشور‌ها با قرآن‌سوزی به مقدسات مسلمانان جهان توهین می‌کنند و دولت‌های اسلامی نباید سکوت اختیار کنند.
۰
plusresetminus
دولت‌های اسلامی در برابر هتک حرمت قرآن سکوت نکنند
به گزارش بلاغ، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی در خطبه های نماز جمعه ساری با تسلیت شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) اظهار کرد: طبق فرمایش این امام همام خشم و غضب کلید شر به شمار می‌رود و اگر بتوانیم بر غضب و شهوت فائل آئیم زمینه‌ای برای جنایت و فساد باقی نمی‌ماند.

وی با گرامیداشت آغاز امامت حضرت امام زمان (عج) و شروع عصر غیبت افزود: در زمان غیبت بشر در علم، دین و عدالت دارای ضعف و نقص است و مستکبران عالم، ابرظالمان عالم هستند.

امام جمعه ساری با عنوان اینکه بشر به دنبال منجی است، افزود: مستکبران تصور می‌کنند که می‌توانند جلوی تحقق وعده الهی را بگیرند و اعلام می‌کنیم که جهان مملو از عدل مهدوی خواهد شد.

این مسئول به حضور رئیس جمهور در مجمع سازمان ملل و بلند کردن قرآن مجید و مقدس بودن این کتاب آسمانی برای بیش از ۲ میلیارد مسلمان جهان اشاره کرد و افزود: جهان اسلام مدیون قرآن است و هر گونه توهین به این کتاب آسمانی را محکوم می کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه دشمنان امنیت و وحدت جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار داده است ، ادامه داد: با شکست اغتشاشات بار دیگر قدرت وحدت ملت ایران به دشمنان ثابت شده است.

محمدی‌لائینی به آغاز هفته دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت: قدرت دفاع مقدس نهادینه شدن جهاد و شهادت و ایستادگی ملت ایران است.

وی به آغاز مدارس، دانشگاه و حوزه های علمیه اشاره کرد و بر لزوم فرهنگ احسان مردم نیکوکار در حمایت از خانواده های بی بضاعت در تامین لوازم تحصیلی تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که انجمن اولیا و دانش آموزان باید امسال نسبت به تعلم و تربیت در مدارس بیشتر اهتمام کنند، تصریح کرد: همانطوری که مقام معظم انقلاب فرمودند ،امروز بی عدالتی در دنیا از علم تغذیه می کند، یعنی علم پیشرفته در خدمت سلطه بر مردم ، جنگ افروزی و تصرف سرزمین است.

محمدی‌لائینی با اعلام اینکه امروز ابرقدرتها ابر جنایتکاران شدند، گفت: بخشی از مردم دنیا دین‌ستیز و بخشی هم اعتقادی به دین ندارند اما در مجموع بشر در انتظار منجی بشریت است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرایی آزمون الهی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۲
طوفان‌الاقصی با دستاوردهای بی‌نظیر
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰