نماینده ولی فقیه در مازندران:

عقبه دشمن در حال فروریختن است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
کد مطلب : ۴۷۷۹۱۶
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امروز فتنه‌های دشمن یکی پس از دیگری خنثی می‌شود و عقبه دشمن در حال فروریختن است.
۰
plusresetminus
عقبه دشمن در حال فروریختن است
به گزارش بلاغ، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی ظهر امروز در مراسم تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت که در سالن الغدیر سپاه کربلا استان برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: ما یاد و خاطره آن همه رشادتها را فراموش نمی‌کنیم، اگر امروز به آسایش رسیدیم آن روزها را یادمان نمی‌رود.

وی افزود: اگر امروز دست ما از نظر تجهیزات دفاعی و نظامی پر است نباید فراموش کنیم که روزی با دست خالی در مقابل مدرن‌ترین سلاح‌های هسته‌ای ایستادیم، امروز نباید پیشکسوتان و ناامنی‌ها را از یاد ببریم که قدردانی زحمات بزرگترین شکرگزاری است.

محمدی‌لائینی با بیان اینکه اینطور نیست که از گردنه‌ها عبور کرده باشیم، خاطرنشان کرد: هنوز گردنه‌هایی در پیش داریم و نیازمند استقامت، پایداری و رشادت هستیم از این رو نسل جوان باید به این راه پرافتخار عزت، ایثار و حماسه با هدایت مقام معظم رهبری ادامه دهند.

نماینده ولی فقیه در مازندران اعلام کرد: امروز فتنه‌های دشمن یکی پس از دیگری خنثی می‌شود و جیغ دشمن بلند است، عقبه دشمن در حال فروریختن است، امروز دشمنان در جبهه غرب و گروه‌های تکفیری با توافق و همکاری دولت عراق، در حال خلع سلاح و رانده شدن به عقب هستند و پول‌های بلوکه شده ایران در کشورهای دیگر در حال وصول است و ما در صحنه‌های اجتماعی سیاسی دنیا با حضور در حال نقش‌آفرینی هستیم.

این مسئول گفت: امروز وضع ملت و مملکت ما بسیار خوب است و آینده روشن است و مخالفین بی عقل که در دامن دشمنان نشستند یکی پس از دیگری در حال کنار زده شدن هستند فقط چند روزی از وجود نحسشان استفاده کردند، وضعیت ایران اسلامی ما در یک وضعیت بسیار خوبی است، آینده بسیار روشن و رهبری بسیار خردمند است.

وی با اشاره به اعتراف رئیس گروهک تجزیه‌طلب کومله، یادآور شد: اعلام کردند که جمهوری اسلامی از مخالفانش عاقل‌تر است، واقعا هم با درایت است که همه اینها به برکت حضور ملت بزرگوار است وگرنه جنگ ترکیبی دشمن جنگ بسیار سختی است، وحدت ملت و وحدت مردم با امام این فتنه‌ها را خنثی می‌کند، البته اگر عنایات امام زمان (عج) نباشد هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

لزوم جلوگیری از اجحاف به حقوق‌بگیران
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
تمسخر، جلوه استکبار درونی
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۵