رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران عنوان کرد:

اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه در محورهای مازندران

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
کد مطلب : ۴۷۷۹۱۲
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا دوشنبه هفته آینده در محورهای استان خبر داد.
۰
plusresetminus
اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه در محورهای مازندران
به گزارش بلاغ، محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه تا دوشنبه هفته آینده سوم مهر ماه ۱۴۰۲ در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

وی بیان کرد: در محور کندوان آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین موادسوختی ویافاسدشدنی از جاده کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اعلام اینکه در جاده هراز رفت وآمد همه تریلر‌ها از جاده هراز کماکان ممنوع است تصریح کرد: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا و پس فردا پنجشنبه و جمعه ۳۰ و۳۱ شهریور همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های شنبه و یکشنبه یکم و دوم مهر از جاده هراز ممنوع است.

این مسئول ادامه داد: آمد وشد انواع تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا و پس فردا پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ شهریور از مسیر (جنوب به شمال) جاده تهران – سوادکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

هاشمی تصریح کرد: تردد انواع تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های شنبه و یکشنبه یکم و دوم مهرماه از مسیر (شمال به جنوب) ممنوع است.

وی گفت: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ تا ۲۴ امروز، فردا پنجشنبه و پس فردا جمعه ۲۹، ۳۰ و ۳۱ شهریور از مرزن آباد به کرج و تهران ممنوع است.
همچنین در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ همان روز آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اظهار کرد: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ تا ۲۴ روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ۱، ۲، ۳ و ۴ از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: محدودیت یک طرفه در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه مقطعی روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه ۳۰، ۳۱ شهریور و یکم مهر بصورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه سوم شهریور از جاده‌های کرج - چالوس، هراز، سوادکوه بالعکس ممنوع است، افزود: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

هاشمی گفت: اجرای این محدودیت‌های ترافیکی منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محور‌ها هرگونه تغییر در ساعت و یا نحوه اجرا محتمل خواهد بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

لزوم جلوگیری از اجحاف به حقوق‌بگیران
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
تمسخر، جلوه استکبار درونی
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۵