تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۲
کد مطلب : ۴۷۷۸۹۸
حضور یهودیان در شهر اومان برای برگزاری جشن سال نو عبری، منجر به عصبانیت و خشم مردم اوکراین شده است.
۰
plusresetminus
عیاشی یهودیان صدای مردم اوکراین را در آورد
به گزارش بلاغ به نقل از سرویس جهان مشرق - در جریان حضور یهودیان حریدی در شهر اومان اوکراین به منظور برگزاری جشن سال نو عبری که هر ساله در شهر اومان اوکرانی برگزار می شود، شهروندان اوکراینی از اقدامات صهیونیست‌ها به ستوه آمده اند.
بر اساس گزارش ها، پنجشنبه شب بر اثر برخورد خودروی سه صهیونیست با یک زن جوان اوکراینی که عازم اومان بودند، این زن جوان اوکراینی از دنیا رفت. این حادثه در نزدیکی شهر وینیتیا رخ داده و سه صهیونیست مذکور دستگیر و اکنون تحت بازجویی قرار دارند.
در مورد دیگر،‌ چهار صهیونیست که خود را به شهر اومان رسانده بودند، به جرم حمل مواد مخدر دستگیر شده اند. همچنین در حین گشت زنی پلیس اوکراین، یک صهیونیست دیگر نیز که در نزدیکی آرمگاه نحمان من بریسلوف بود، دستگیر شد.
به گفته پلیس محلی، بیش از ۳۵۰۰۰ یهودی در حال حاضر وارد شهر اوکراین شده اند و فیلم های منتشر شده نشان میدهد صهیونیست ها به شدت شهر را کثیف کرده اند. در ویدیوهای آپلود شده از اومان، یهودیان دیده می‌شوند که در خیابان‌های کثیف پر از کارتن و بسته‌بندی راه می‌روند که ناشی از برگزاری جشن سالانه یهودیان است.
به گفته وب سایت معاریو این اقدامات یهودیان در شهر اومان، خشم مردم اوکراین را از حضور صهیونیست ها در این شهر برای برگزاری جشن عبری سالانه افزایش داده است.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن در سیره امام رضا‌(ع)
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۲۷
افتتاح سد گلورد در سال ۹۸ نمایشی بوده است
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
درمان رایگان بیماران سرطانی پس از غربالگری
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۱
برگزاری ۱۵۰ برنامه دهه کرامت در شهرستان نور
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۰
تکمیل زنجیره تولید با توسعه صنایع تبدیلی
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۱
مردم از مسئولان گره‌گشایی می‌خواهند
جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۶
۱۸ بانک در نهضت ملی مسکن بدون عملکرد!
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵