رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

تعیین قیمت سرویس مدارس در تمام شهرهای مازندران

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۹
کد مطلب : ۴۷۷۸۶۲
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش مازندران گفت: قیمت‌ سرویس‌های مدارس مشخص شده و مدارس نیز شرکت‌ها قرارداد امضا کرده‌اند.
۰
plusresetminus
تعیین قیمت سرویس مدارس در تمام شهرهای مازندران
به گزارش بلاغ؛ محمد آباد در گفتگو با خبرنگار ما از عقد قرارداد سرویس‌های مدارس خبر داد و گفت: قیمت سرویس‌ها در همه شهرستان‌ها مشخص شده است.

وی افزود: سیر تعیین قیمت سرویس مدارس بدین نحو است که در هر شهرستان‌ با توجه به بافت جمعیتی و ترافیکی آن شهر در کمیته کارگروه ماده ۱۸ تعیین قیمت می‌شود و سپس پس از تایید قیمت مصوب در شورای شهر به فرمانداری ارسال می‌شود که پس از تایید و امضای فرماندار به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ می‌شود و این قیمت مجوز اجرایی می‌گیرد.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش مازندران، خاطرنشان کرد: در تمامی شهرهای ما این روال طی شده است و قیمت‌ها تقریبا یکی-دو ماه است که مشخص شده است و شرکت‌ها زیرنظر شهرداری‌ها هستند و شهرداری‌ها هستند که به شرکت‌ها مجوز فعالیت می‌دهند.

آباد ادامه داد: شرکت‌ها از سمت شهرداری‌ها به ما معرفی می‌شوند و برخی مدارس هم حتی با این شرکت‌ها قرارداد امضا کرده‌اند.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش مازندران گفت: در شهری مثل ساری عقد قرارداد انجام شده است به نحوی که خانواده‌ها مطلع‌اند و با آن‌ها تماس گرفته شده است.

به گزارش بلاغ، حسین کمالی مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران نیز با بیان اینکه در سنوات گذشته متولی سرویس مدارس خود آموزش‌وپرورش بود؛ اما هم اکنون ما بهره‌بردار هستیم؛ گفت: آموزش‌وپرورش مازندران تمامی اعلام نیاز خود را در این حوزه اعلام کرده است و منتظر همکاری سایر دستگاه‌ها در این بخش هستیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

لزوم جلوگیری از اجحاف به حقوق‌بگیران
پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۴
تمسخر، جلوه استکبار درونی
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۵