کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

گزارشی متفاوت از فینال امیرحسین زارع؛

به‌وقت تاج‌گذاری پادشاه+ فیلم

27 شهريور 1402 ساعت 10:17

گزارش متفاوت فینال امیرحسین زارع ملی‌پوش مازندرانی را به همراه حس و حال خانواده و همسایه‌ها را ببینید.


در مرحله فینال کشتی آزاد وزن ۱۲۵ کیلوگرم مسابقات جهانی امیرحسین زارع موفق شد با شکست جنو پتریاشویلی به مدال طلای این دوره از مسابقات دست پیدا کند و سهمیه المپیک را به دست آورد.

اتحادیه جهانی کشتی با اشاره به این مبارزه نوشت: جنو پتریاشویلی برای فشار فوق‌العاده‌ای که زارع وارد کرد پاسخی نداشت. زارع که سال گذشته برنز و سال ۲۰۲۱ طلا گرفته بود، مدال طلای دیگری را به کارنامه‌اش اضافه کرد.

زارع بعد از این قهرمانی گفت: رقیبانی جوان و باانگیزه در کشورم دارم که باید آنها را شکست دهم، به المپیک بروم و بهترین نتیجه را بگیرم.

عباس زارع پدر امیرحسین زارع درباره این موفقیت به گفت: خدا را شاکرم و پیروزی امیرحسین برای ما پیروزی بزرگی است چرا که امیرحسین تلاش‌ و زحمات فراوانی برای موفقیت خود داشت و توانست مقتدارانه کشتی بگیرد و دل ملت ایران را شاد کند.

وی ادامه داد: از خدا می‌خواهم همه کشتی‌گیران ما تن‌شان سالم باشد و شاهد موفقیت‌های روز‌افزون آنها باشیم تا دل مردم ما را همیشه شاد نگه داشته باشند.

مادر امیرحسین زارع نیز گفت: هیچوقت نتوانستم کشتی‌های امیرحسین را ببینم و استرس فراوانی داشتم و فقط برایش دعا می‌کردم تا به حق خودش برسد چرا که زحمات زیادی برای موفقیت خود کشید و اکنون خدا رو شکر می‌کنم برای بار دوم مدال طلا را کسب کرد.

گزارش متفاوت فینال امیرحسین زارع ملی‌پوش مازندرانی را به همراه حس و حال خانواده و همسایه‌ها را ببینید.

دانلود


کد مطلب: 477782

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/477782/به-وقت-تاج-گذاری-پادشاه-فیلم

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com