تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۵
کد مطلب : ۴۷۷۷۳۳
با رای اعضای مجمع انتخابات، رئیس هیات پزشکی ورزشی استان مازندران انتخاب شد.
۰
plusresetminus
جابجایی در یکی از ثروت‌مندترین هیات ورزشی مازندران
به گزارش بلاغ؛ با حضور دبیرکل فدراسیون پزشکی ورزشی، مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان و دیگر اعضای مجمع، انتخابات ریاست هیات پزشکی ورزشی استان مازندران برگزار شد و یحیی صالح طبری با کسب ۹ رای از ۱۵ رای ماخوذه، توانست بعنوان رئیس هیات پزشکی ورزشی استان مازندران انتخاب شود.

اردیبهشت دبیرکل فدراسیون پزشکی ورزشی در حاشیه مجمع انتخابات هیات پزشکی ورزشی استان مازندران اظهار داشت: هیات پزشکی ورزشی نسبت به هیات‌های دیگر رسالت و وظیفه سنگین‌تری دارد و این هیأت پشتیبانی است که رسالت مهمی در ورزش دارد.

وی گفت: هیات پزشکی ورزشی به عنوان یک نهال متولی سلامت یکی از ارکان مهم در عرصه ورزش است که گستردگی فعالیت آن به گونه ای است که با تمامی هیات های ورزشی در ارتباط است و همین تنوع در فعالیت انتظارات را از آن بالا برده است.

علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این مجمع گفت: این هیات یک هیات با ارزش و مهمی است.

وی بیان داشت: برخی خلا ها وجود دارد که نیاز است وقت بیشتری گذاشته شود. همه هم و غم ما این است که در این حوزه بهتر عمل شود. چون ابتدا باید پیشگیری را در نظر داشت و بعد در زمینه درمانی ورود کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران خواستار افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته و بیمه شده شد و بیان داشت: برنامه داریم که با همکاری هیات های ورزشی، دو برابر سال گذشته بیمه شده ورزشی داشته باشیم.

رجبی با تاکید بر اهمیت بحث آموزش در این هیات افزود: از این هیات انتظار می رود در کنار جدی گرفتن بحث آموزش ورزشکاران، نسبت به تعامل بیشتر با سایر هیات‌های ورزشی استان نیز اقدامات موثری را به انجام برساند.

گفتنیست؛ فرزاد گوهردهی دیگر کاندید این مجمع بود که در این مجمع ۶ رای کسب کرد. همچنین محمد صادق پارسایی دیگر کاندید این مجمع بود که پیش از آغاز مجمع انصراف داده بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عاشورا، کوله‌باری تلخ و پرارزش
سه شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۴
مازندران غرق در ماتم تاسوعای حسینی
دوشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰