کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نوسازی عجیب بمب افکن قدیمی آمریکا+عکس

25 شهريور 1402 ساعت 16:33

بوئینگ اولین رادار آرایه فازی فعال برای بمب افکن استراتژیک B-۵۲ Stratofortress را دریافت کرد و تامین کننده آن شرکت ریتیان است.


به گزارش بلاغ به نقل از ثریا برنامه ارتقاء B-۵۲ Stratofortress برای جایگزینی رادار طراحی شده است که از دهه ۱۹۶۰ مورد استفاده قرار گرفته است. رادار جدید برای یکپارچه سازی سیستم، تأیید و آزمایش استفاده خواهد شد. این بمب افکن هسته ای با ایستگاه راداری جدید قادر خواهد بود قابلیت های ناوبری و هدف گیری خود را در مناطق پر خطر بهبود بخشد.

به روز رسانی ها تضمین می کند که B-۵۲ Stratofortress برای سال های آینده یک سلاح مرتبط برای نیروی هوایی ایالات متحده باقی خواهد ماند. تولید رادار در کارخانه های ریتیان در کالیفرنیا و می سی سی پی راه اندازی شده است. این شرکت می خواهد تا تابستان ۲۰۲۴ تحویل را تکمیل کند.
به موازات آن، بوئینگ و رولز رویس در حال آزمایش موتور جدید F۱۳۰ برای B-۵۲ هستند. این هواپیمای مدرن B-۵۲J نامگذاری خواهد شد. رولزرویس در نظر دارد آزمایشات پیشرانه را در سال جاری تکمیل کند تا آزمایشات پروازی خود را از سال ۲۰۲۴ آغاز کند.
منبع: خبر آنلاین


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 477680

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/477680/نوسازی-عجیب-بمب-افکن-قدیمی-آمریکا-عکس

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com