کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد:

اعمال محدودیت‌های ترافیکی تا ۲۷ شهریورماه

25 شهريور 1402 ساعت 11:11

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی تا دوشنبه ۲۷ شهریور در جاده‌های استان اعمال می‌شود.


محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی تا دوشنبه ۲۷ شهریور در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود که براساس آن تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح دوشنبه از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی بیان کرد: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بدون محدودیت خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران تصریح کرد: تردد از محور چالوس و آزاذ راه تهران شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

هاشمی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ الی ۲۴ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۲۶ و ۲۷ شهریور از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

وی افزود: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی امروز بصورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع است، گفت: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روز‌های شنبه و یکشنبه از محور هراز ممنوع اعلام شد.

وی تصریح کرد: تردد انواع تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز از محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

هاشمی اظهار کرد: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محور‌ها هرگونه تغییر در ساعت و با نحوه اجرا محتمل خواهد بود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 477656

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/477656/اعمال-محدودیت-های-ترافیکی-۲۷-شهریورماه

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com