تاریخ انتشارشنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۴۷۷۶۵۱
بازیکن و ملی‌پوش اسبق استقلال ۵ سال قبل در چنین روزهایی چشم از جهان فرو بست و مسافر ابدیت شد تا شوک بزرگی به جامعه فوتبال وارد کند.
۰
plusresetminus
بازیکن استقلال چشم از جهان فرو بست
به گزارش بلاغ به نقل از یکی از بازیکنان بی‌حاشیه استقلال طی ۱۵ سال اخیر مجید غلام‌نژاد بود. چهره‌ای کم‌حرف که در مقاطعی طی دوران سرمربی‌گری علی دایی به تیم ملی هم دعوت شده و حتی چند مسابقه به عنوان مهره ثابت این تیم وارد زمین شد.
این بازیکن که در استقلال با بزرگانی همچون مهدی رحمتی ، پژمان منتظری، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری و امیرحسین صادقی همبازی بود، دهه سوم شهریور ماه سال ۱۳۹۷ چشم از جهان فرو بست و خبرورزشی در روز ۲۴ شهریور آن سال خبر فوت غلام‌نژاد را پوشش داد. نکته مهم و عجیب این عکسی بود که در خبرورزشی منتشر شد؛ عکسی مربوط به ابتدای دهه ۹۰ که مجید غلام‌نژاد هم در آن به چشم می‌خورد.
نکته مهم اینجا بود که طی ۲۹ ماه، سه نفر از افراد حاضر در این عکس جان به جان آفرین تسلیم کردند و تلخ‌ترین عکس تیمی استقلال ثبت شد. مهرداد اولادی در فروردین سال ۹۵ فوت کرد، جیلوید ساموئل در بهار سال ۹۷ چشم از جهان فرو بست و اواخر تابستان همان سال هم نوبت به خداحافظی مجید غلام‌نژاد رسید!

روح هر سه نفر شاد و یادشان گرامی.
بازیکن استقلال چشم از جهان فرو بست


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فقـر و غنــا در اسلام
چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
خشم؛ پسندیده یا ناپسند؟
دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۷
دولت و مجلس زمینه‌ساز رفع موانع تولید شوند
چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۹
پایبندی بانوان به اجرای قانون حجاب و عفاف
سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۵
سپاه در خدمت‌رسانی به مردم پرچم‌داری می‌کند
پرستاران سر دو راهی خانه‌نشینی و تغییر شغل
سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۳
آنچه خوبان همه دارند تو یک‌جا داری
يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۷
وعده صادق، ضربه پشیمان‌کننده و پیشگیرانه
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۴