کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

افشای کامل شکل طراحی جنگنده نسل ششم آمریکا با یک ویدئو

25 شهريور 1402 ساعت 8:29

طراحی هواپیمای سرنشین‌دار بخشی از ویدئویی است که بوئینگ اخیرا منتشر کرده‌است؛ ویدئویی که اخیرا توسط بوئینگ منتشر شده‌است، نشان می‌دهد که بخش فنتوم ورکس برای توسعه نسل بعدی هواپیماها برای تسلط هوایی در آینده دست به کار شده‌است.


به گزارش بلاغ به نقل از اعتمادآنلاین |
طراحی هواپیمای سرنشین‌دار بخشی از ویدئویی است که بوئینگ اخیرا منتشر کرده‌است؛ ویدئویی که اخیرا توسط بوئینگ منتشر شده‌است، نشان می‌دهد که بخش فنتوم ورکس برای توسعه نسل بعدی هواپیماها برای تسلط هوایی در آینده دست به کار شده‌است.
به گزارش خبرآنلاین، بوئینگ فنتوم ورکس یکی از بخش‌های شرکت بوئینگ است که با هدف ساخت نمونه اولیه تجهیزات دفاعی و امنیتی پیشرفته تأسیس شده‌است. تمرکز اصلی آن بر توسعه محصولات و فناوری‌های نظامی است که بسیاری از آنها بسیار محرمانه هستند.
علاوه بر فانتوم ری بدون سرنشین، MQ-25 Stingray و MQ-28 Ghost Bat، این ویدئو همچنین یک طراحی هواپیمای جنگنده سرنشین دار نسل ششم را نشان می‌دهد.
فانتوم
طراحی جدید بدون اطلاعات اضافی در مورد آن تنها برای چند ثانیه در ویدیو قابل مشاهده‌است. در حالی که نمی‌توانیم این احتمال را که صرفاً یک طراحی پایه‌ای برای نسل ششم جنگنده سرنشین‌دار نسل بعدی Air Dominance باشد را رد کنیم، می‌توانیم شباهت‌هایی را با طرح‌هایی که توسط سازندگان دیگر به نمایش گذاشته شده‌است، مشاهده کنیم.

جنگنده
به هر حال، شکل هواپیما فوق العاده جالب است. به نظر می‌رسد این هواپیما یک طرح بال میل لنگ بدون دم باشد که موتورهای آن توسط دو ورودی که درست در پشت کابین خلبان در بالای بدنه قرار دارند تغذیه می شود. این طرح در حالی نشان داده شده‌است که مهندسی دیجیتال و سیستم‌های تولید را برای توسعه سریع‌تر، سفارشی‌سازی، تولید و ساخت هواپیماهای نسل بعدی به نمایش می‌گذارد.

مدل‌های سه‌بعدی موجود در این ویدئو ممکن است نشان‌دهنده نوع کاری باشد که در پشت صحنه برای برنامه بسیار محرمانه NGAD انجام می‌شود، با این حال آنها یک بار دیگر نشان می‌دهند که هواپیمای نسل ششم از جدیدترین فناوری‌ها و از خلاقیت‌ها استفاده کامل خواهد کرد. انتخاب‌های طراحی غیرمعمول با تمرکز بر حداکثر کارایی و عملکرد محصول نهایی.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 477644

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/477644/افشای-کامل-شکل-طراحی-جنگنده-نسل-ششم-آمریکا-یک-ویدئو

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com