امام جمعه موقت ساری در خطبه‌های نماز جمعه:

دشمن با سیاه‌نمایی‌ دنبال دلسردکردن مردم از نظام اسلامی است

تاریخ انتشارجمعه ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۴۷۷۵۷۲
امام جمعه موقت ساری گفت: دشمن در تلاش است تا با دوقطبی‌سازی مذهبی تفرقه اندازد اما مسلمین باید بیدار باشند.
۰
plusresetminus
دشمن با سیاه‌نمایی‌ دنبال دلسردکردن مردم از نظام اسلامی است
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی‌کارنامی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ساری اظهار  کرد: دشمنان قصد دارند با برخی سیاه‌نمایی‌ها، مردم را از نظام اسلامی دلسرد کنند که باید با این ترفند آنان مقابله شود.

وی با اشاره به اعمال فشار و تحریم‌های همه‌جانبه دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی، افزود: در سایه تلاش متخصصان داخلی، انقلاب اسلامی اکنون به پیشرفت‌های زیادی دست یافته و دشمنان نیز از این موضوع عصبانی هستند.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به دیدار اخیر رهبری با مردم سیستان و بلوچستان، بیان کرد: دشمنان خیلی تلاش کردند تا این دیدار انجام نشود که البته در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

وی با عنوان اینکه مردم سیستان و بلوچستان دلداده نظام اسلامی و تابع ولی فقیه هستند، تصریح کرد: دوقطبی‌سازی مذهبی و قومیتی از جمله توطئه‌های سازمان‌یافته دشمنان است که این دسیسه شوم نیز با اتحاد امت اسلامی راه به جای نخواهند برد.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به درپیش بودن آغاز سال تحصیلی جدید گفت: سطح علمی دانشگاه‌ها و مدارس باید افزایش یابد و رسالت معلمان و استادان دانشگاه نیز این است که بروز باشند تا بتوانند بهترین فنون را به جوانان منتقل کنند.

حسینی‌کارنامی بیان کرد: مسئولان باید مشکلات معیشتی و مطالبات فرهنگیان و استادان دانشگاه را رفع کنند تا آنها تمام وقت خود را صرف تربیت نیروهای انقلابی و متخصص کنند.

معاون سیاسی نیروی راهبردی دریایی سپاه پاسداران نیز با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه سال ۶۴ شکل گرفت اظهار کرد: اکنون سپاه توانست در همه حوزه‌ها به بالاترین شکل ممکن از قدرت دست یابد.

محمد اکبرزاده افزود: امروز در حوزه دریا توانستیم کارهای اساسی انجام دهیم در صورتی که داخل جنگ ترکیبی و تمام عیار هستیم و این آرامش ماحصل تلاش‌ها است.

وی گفت: جمهوری اسلامی در تنگه هرمز و عرصه دریا اجازه نفس کشیدن به کسی را نمی‌دهد.

اکبرزاده یادآورشد: ملت ایران اسلامی نه تنها آمریکا را دلیل کرد بلکه در منطقه نیز دلیل کردیم.

وی با اشاره به اینکه جریان مقاومت در سال ۴۲ توسط حضرت امام راحله شکل گرفت، افزود: این جرقه به جبهه مقاومت تبدیل شده است.

معاون سیاسی نیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه پشت سر ولایت فقیه حرکت کنیم، گفت: جریان‌های مختلف خروجی جبهه مقاومت هستند.

این مسئول با اشاره به آشوب‌های سال قبل گفت: این روند براساس اولویت‌بندی‌های مختلف طی دوره‌های قبل شروع شده بود و هدف از آشوب‌های سال قبل بی‌ثبات سازی کشور بودند.

وی افزود: لیدرهای این آشوب‌ها برخی افراد بازیگر و بی‌سواد بودند و رنج سنی بیشتر افراد زیر ۲۷ سال بوده است.

اکبرزاده تصریح کرد: دشمنان برای امسال نیز برنامه‌ریزی کردند ولی هیچ اتفاقی برای ما رقم نخواهد خورد و نتوانستند تاکنون موفق شود زیرا تمامی سرپل‌ها در داخل و خارج دستگیر شدند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بسیج، امنیت ملی و انتخابات
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۴:۴۶
چرایی آزمون الهی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۲