تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸
کد مطلب : ۴۷۱۳۱۵
امام جمعه چمستان ‌گفت: تیراندازی در منطقه چمستان به یک مسئله همیشگی تبدیل شده و متاسفانه به دلیل دعوای دو گروه امنیت منطقه نیز با خدشه روبه‌رو شد.
۰
plusresetminus
انتقاد امام جمعه چمستان ‌از تیراندازی‌های سریالی در منطقه
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام رحمت‌الله حاجی‌زاده با‌ انتقاد از تیراندازی‌های سریالی در منطقه، ‌اظهار داشت: تیراندازی در منطقه چمستان به یک مسئله همیشگی تبدیل شده و متاسفانه به دلیل دعوای دو گروه امنیت منطقه نیز با خدشه روبه‌رو شده است.

وی با تاکید بر اینکه بر اثر وقوع یک قتل میان دو گروه در چندین مرتبه و در چند منطقه شاهد ‌تیراندازی هستیم، افزود: یک بار نیز در 3 روستا، این افراد ناامنی ایجاد کردند ‌و در هفته گذشته نیز در ساعت 4 تا 5 بعد از ظهر 2 گروه تیراندازی کردند و ساعت 7 تا 8 شب جاده را بستند و اقدام به تیراندازی کردند.

امام جمعه چمستان ‌تصریح کرد: این مسئله در شورای تامین شهرستان مطرح شده ‌و نیروی انتظامی ‌و دادستان ورود داشته‌اند، اما صحبت این است که این اندازه از پیگیری‌ها کافی نیست و امنیت در منطقه دچار خدشه شده است، ظاهرا تامین امنیت منطقه برای مسئولان‌ با اهمیت نبوده‌ است و در همین تیراندازی شاهدان عینی می‌گفتند بچه‌هایمان از ترس لکنت زبان پیدا کرده‌اند.

حاجی‌زاده گفت: از مسئولان استان تقاضا دارم به این موضوع به صورت جدی ورود کنند، چرا که تیراندازی‌های سریالی اخیر امنیت مردم را به مخاطره انداخته، اما ‌اقدام جدی از سوی مسئولان ندیده‌ایم‌.

وی با بیان اینکه ‌منکر تلاش‌های مسئولان نیستیم و دستگاه‌های انتظامی و امنیتی تلاش می‌کنند، عنوان کرد: باید از دادستان انقلابی تشکر کنم و دوستان انتظامی با حداقل امکانات ورود می‌کنند، اما روی سخنم با دوستان استان است که چرا باید 20 تا 30 نفر از اوباش منطقه امنیت ‌100 هزار نفر جمعیت شناور منطقه را به مخاطره بیندازند؟

امام جمعه چمستان با بیان اینکه درگیری چند سال گذشته یک آقازاده در منطقه لاویج را همه خبر دارند که بلافاصله همه آمدند و بر هم‌زنندگان نظم را دستگیر کردند، چون طرف آقازاده بود، تاکید کرد: اگر در این تیراندازی‌ها، تیری به زن، بچه یا ماشین یک آقازاده برخورد کند، آیا باز هم مسئولان استانی اینگونه ‌برخورد می‌کنند؟

انتهای پیام/
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

برکات همراهی با قرآن
دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
مگر دزدها به مرخصی می‌روند؟!
يکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۷