رئیس دانشگاه امام حسین(ع):

درگیر جنگ هوشمند و ترکیبی هستیم

تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰
کد مطلب : ۴۷۰۷۹۰
رئیس دانشگاه امام حسین (ع) گفت: دشمن با یک نقشه جامع علیه ایران به راه انداخته است فارغ از اینکه جامعه ما را نشناخت.
۰
plusresetminus
درگیر جنگ هوشمند و ترکیبی هستیم
به گزارش بلاغ، محمدرضا حسنی آهنگر  در همایش جهاد‌تبیین که با موضوع جنگ ترکیبی و راه‌کارهای مقابله با آن در دانشگاه آزاد اسلامی ساری به تشریح جنگ شناختی دشمن پرداخت و گفت: ما درگیر جنگ هوشمند و ترکیبی هستیم که دشمن  با یک نقشه جامع علیه ایران براه انداخته است فارغ از اینکه  جامعه ما را نشناخت.

رئیس دانشگاه امام حسین(ع) با بیان این مطلب که باید ولایت فقیه و جایگاهی که در جامعه دارد را بخوبی بشناسیم، افزود: تدابیر و فرامین امام خمینی(ره) و رهبرمعظم انقلاب در امتداد ترجمان قرآن و احادیث پیامبر و ائمه(ع) است.

حسنی آهنگر در ادامه به روش های مقابله با جنگ ترکیبی هم اشاره و اضافه کرد: باید برای مقابله با این جنگ از روش های بومی خودمان هم استفاده کنیم.

به گفته رئیس دانشگاه امام حسین(ع) دین مبین اسلام برای تمام ابعاد زندگی انسان برنامه دارد و باید جهان‌گستر شود.

فرمانده سپاه کربلا نیز با بیان این مطلب که نخبگان باید به سطح عمیق تری از جهاد تبیین بپردازند،گفت: امروز بسیاری از رویدادها که در کشور اتفاق می افتد بخشی از جنگ نوین و شناختی است.

 سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا امروز در همایش جهاد‌تبیین که با موضوع جنگ ترکیبی و راه‌کارهای مقابله با آن در دانشگاه آزاد اسلامی ساری برگزار شد، با بیان این مطلب که نخبگان باید به سطح عمیق تری از جهاد تبیین بپردازند،گفت:  امروز بسیاری از رویدادها که در کشور اتفاق می افتد بخشی از جنگ نوین و شناختی است.
 

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه جنگ شناختی به حوزه نظام ادراکی می پردازد خاطرنشان کرد: در صدر اسلام هم اتفاق جنگ شناختی افتاده بود.

مسلمی در ادامه با تصریح بر اینکه مقابله با جنگ شناختی ابزار خودش را میخواهد، گفت: تکنیک روایت اول یکی از ابزارهاست و نباید گذاشت میدان رسانه در اختیار دشمن قرار گیرد و روایت دروغ را به مردم القا کند.

 به گفته فرمانده سپاه کربلا اگر واقعیت ها و حقایق به درستی تبیین نشود دچار مشکل خواهیم شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵