تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۹
کد مطلب : ۴۷۰۷۸۵
وزیر راه و شهرسازی گفت: فرودگاه رامسر با تکمیل زیرساخت‌های مناسب و خدمات به پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا مجوز مرز هوایی را با مصوبه هیات وزیران کسب کرد.
۰
plusresetminus
صدور مجوز مرز هوایی برای دومین فرودگاه مازندران
به گزارش بلاغ؛ مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی به منظور شرکت در چند برنامه وارد استان مازندران شد و  در بدو ورود به فرودگاه رامسر در استان مازندران، با ابراز خرسندی از صدور مجوز مرز هوایی، اظهار کرد: مصوبه هیأت وزیران درباره صدور مجوز مرز هوایی برای فرودگاه شهدای رامسر صادر شده است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: براساس این مصوبه فرودگاه شهدای رامسر قادر خواهد بود با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های مناسب و تسهیلاتی که به‌زودی دربخش های گمرگ و قرنطینه و دیگر موارد مربوط به پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا فراهم می‌شود، سرویس فرودگاهی ارائه کند.

وی خاطرنشان کرد: فرودگاه شهرستان رامسر پس از فرودگاه ساری مرکز استان مازندران دومین فرودگاهی است که مرز هوایی دریافت کرده است که با این مجوز امکان ورود و خروج اتباع ایرانی و خارجی را به کشور مهیا می کند.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: با بهره‌برداری از باند بتنی فرودگاه رامسر امکان نشست و برخاست هواپیماهای متوسط پیکر از جمله ایرباس ۳۲۰ فراهم شده است.

گفتنی است  فرودگاه شهرستان رامسر با قدمتی بیش از۵۰ سال یکی از زیباترین فرودگاه‌های شمال کشور است که در ضلع شمالی شهر و در حاشیه دریا خزر قرار دارد و طبق اسناد موجود ساخت آن به سال ۱۳۴۲ باز می‌گردد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵
آسـیب‌هـای سوءظن همسران نسبت به هم
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰