تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۸
کد مطلب : ۴۷۰۷۵۳
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری سارق موبایل شهروندان کرمانشاهی در باغ فردوس این شهر خبر داد و گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی 14 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه نیز کشف شد.
۰
plusresetminus

سرهنگ علی کرمی در گفت وگو با خبرنگار رکنا در کرمانشاه اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت گوشی تلفن همراه در محوطه باغ فردوس کرمانشاه خصوصا هنگام خاکسپاری اموات، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
  • وی ادامه داد: با ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی، کاراگاهان اقدامات فنی خود را برای شناسایی سارق یا سارقان آغاز و پس از چند روز کار اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد سارق حین سرقت در محوطه غسالخانه باغ فردوس شدند.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه تصریح کرد: پس از دستگیری سارق، این فرد در بازجویی ها به ارتکاب چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه با همدستی شخصی دیگر اعتراف و عنوان کرد گوشی های مسروقه را به یک مالخر داده اند.
سرهنگ کرمی افزود: در ادامه با راهنمایی سارق، فرد مالخر هم دستگیر و در بازرسی های انجام گرفته از مخفیگاه هر دو، 14 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه به ارزش 3 میلیارد ریال کشف شد.
کشف 115 فقره سرقت توسط پلیس آگاهی
وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح 2 روزه مقابله با مالخران و صنوف متخلف در استان نیز گفت: در این طرح 115 فقره انواع سرقت توسط کاراگاهان کشف شد. 
رئیس پلیس آگاهی استان یادآوری کرد: در این طرح 3 فقره سرقت مغازه، 12 فقره سرقت اماکن، 9 فقره سرقت خودرو و 3 فقره سرقت موتور سیکلت کشف شد.
  • سرهنگ کرمی همچنین با اشاره به کشف 12 فقره سرقت داخل خودرو و 4 فقره وسایل و قطعات خودرو، یادآوری کرد: در این طرح 72 فقره سایر سرقت ها نیز کشف شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
«تحول» پیشران‌ قطار پیشرفت
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
تجاری‌سازی لازمه رشد تولید
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰