تاریخ انتشارسه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۴۷۰۶۷۴
جانشین فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه رسانه‌های جریان انقلابی باید حرف اول را بزنند، گفت: رسانه‌ها مولفه‌های جهاد تبیین را مدنظر قرار دهند.
۰
plusresetminus
رسانه‌های جریان انقلابی باید حرف اول را بزنند
به گزارش بلاغ، سردار برسلانی در دیدار با مرتضی کارآموزیان مسئول بسیج رسانه کشور ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) با اشاره به اینکه مازندران با داشتن ظرفیت‌های عظیم نیروی انسانی کارآمد در بخش‌های مختلف در کشور حرف اول را می‌زند، گفت: مازندران با داران بودن کادر موفق و توانمند در زمینه تولیدات فاخر رسانه‌ای در کشور حرف‌های زیادی برای گفتن دارد که می‌توان اثربخشی این تولیدات را به وضوح مشاهده کرد.

برسلانی با بیان این مطلب که انتظارات از استان مازندران بالاست و به همین دلیل تکلیف ما در این برهه حساس سخت‌تر است، افزود:مازندران استان آرامی است، اما نباید از حربه رسانه‌های دشمن غافل بود.

جانشین فرمانده سپاه کربلا در ادامه با تاکید بر جهاد تبیین خاطرنشان کرد: جهاد تبیین در بین نسل جوان موجب می‌شود تا اثرگذاری رسانه‌های دشمن از بین برود.

برسلانی به نقش مطالبه گری رسانه‌های مازندرانی هم اشاره کرد و گفت:اگر رسانه‌ها در انتقاد درست و اصولی و روشنگرانه و نیز در مطالبه گری همراه با ارائه راهکار، روایت اولی باشند، دیگر کسی نمی‌تواند از حوادث یا رخداد‌های جامعه سوء استفاده کند.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه رسانه‌های جریان انقلابی باید حرف اول را بزنند، افزود: انجسام بخشی، اقناع سازی و هم افزایی از مولفه‌های جهاد تبیین است که رسانه‌ها باید آن را مدنظر داشته باشند.

برسلانی با اشاره به بیانات امام راحل مبنی بر اینکه با رسانه و تبلیغات درست میتوان انقلاب را هم صادر و هم حفظ کرد، گفت: رهبر معظم انقلاب امروزه در جنگ ترکیبی دشمن، مقتدرانه و با صلابت ایستاده اند و در سخنرانی‌ها و دیدار‌ها با اقشار مختلف مردم، نقشه ها، ترفند‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی و به مردم آگاهی میدهند.

مرتضی کارآموزیان مسئول سازمان بسیج رسانه کشور نیز در این دیدار با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار‌های مختلف با اقشار مردم، بار‌ها درباره رسانه و حوزه تببین سخن گفتند، گفت: در سخنان معظم له گلایه از رسانه‌ها مشهود است که این گلایه‌ها اول به ما به عنوان پرچمدار جریان رسانه‌های انقلابی بر می‌گردد.

کارآموزیان با تاکید بر اینکه امید آفرینی، مهم‌ترین خواسته رهبر معظم انقلاب از رسانه‌ها است، افزود:باید مردم را از پیشرفت‌ها در عرصه‌های مختلف مطلع کرد و این کار جز با کار رسانه‌ای درست امکان پذیر نیست.

مسئول سازمان بسیج رسانه کشور در ادامه با اشاره به برگزاری اردو‌های راهیان پیشرفت در کشور، خاطرنشان کرد: بهمراه اردو‌های راهیان پیشرفت، اصحاب رسانه به عنوان راویان پیشرفت نیز باید حضور داشته باشند تا دستاورد‌های نظام را به جامعه منعکس کنند.

کارآموزیان با تاکید بر اینکه رسانه باید در حوزه‌های اقتدار آفرین داخلی و بین المللی قوی‌تر عمل کند، افزود: در حوزه‌های فرهنگی اجتماعی نیاز است رسانه‌ها فعالیت‌های امیدآفرین را به اطلاع مردم برسانند.

وی خاطرنشان کرد: حوزه انتقاد درست و مطالبه گری در اصلاح امور در دولت جدید فراهم است و رسانه‌ها پیگیر مطالبه گری هستند.

کارآموزیان در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه بسیج رسانه با دارا بودن ۲۱۰ کانون فعال در کشور، بهترین ظرفیت برای مطالبه گری است، گفت: امسال جشنواره ابوذر بصورت هدفمند و بر اساس تشخیص و حل مسائل در حوزه رفع موانع تولید برگزار خواهد شد.

به گفته مسئول بسیج رسانه کشور، استان مازندران با داران بودن ۲۲ کانون فعال بسیج رسانه میتواند مهم‌ترین تاثیرگذاری را در حل مشکلات و رشد و پیشرفت استان داشته باشد.

گفتنی است در این دیدار، سرهنگ علی ابراهیمی گتابی معاون روابط عمومی سپاه کربلا، عبدالمهدی حق شناس مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران ، سرهنگ نوری مسئول دبیرخانه اقشار بسیج و نیز جمعی از فعالان رسانه استانی حضور داشتند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن در سیره امام رضا‌(ع)
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۲۷
افتتاح سد گلورد در سال ۹۸ نمایشی بوده است
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
درمان رایگان بیماران سرطانی پس از غربالگری
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۱
برگزاری ۱۵۰ برنامه دهه کرامت در شهرستان نور
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۰
تکمیل زنجیره تولید با توسعه صنایع تبدیلی
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۱
مردم از مسئولان گره‌گشایی می‌خواهند
جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۶
۱۸ بانک در نهضت ملی مسکن بدون عملکرد!
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵