معاون استاندار مازندران اعلام کرد:

تعیین بازه زمانی برای اجرای طرح‌های عمرانی مازندران

تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۰
کد مطلب : ۴۷۰۶۳۵
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: طرح‌های عمرانی استان مازندران جهت اجرا الویت‌بندی و برای آنها بازه زمانی برای اجرا تعریف می‌شود.
۰
plusresetminus
تعیین بازه زمانی برای اجرای طرح‌های عمرانی مازندران
به گزارش بلاغ، رضا علیخانی در نشست با مدیران دفتر فنی استانداری مازندران با بیان اينکه ماموریت و وظایف دفتر فنی استانداری مازندران سازماندهی می شود تا با ساز و کار جدید به فعالیت خود جهت پیشرفت طرح‌های عمرانی استان ادامه بدهند، اظهار کرد: با ساز و کار جدید تعریف شده، پیشرفت طرح‌های عمرانی استان مازندران مورد رصد، ارزیابی، پایش، نظارت و پیگیری قرار می‌گیرد.

وی از تقسم طرح های عمرانی مازندران به سه بخش ویژه، الویت یک و الویت دو در استان مازندران خبر داد افزود: طرح های ویژه به طرح های کلان و مورد انتظار استاندار و معاون عمرانی اتلاق می‌شود و به دلیل اهمیت بالا، هر ۱۵ روز یکبار بررسی و پیگیری می‌شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران طرح‌های الویت یک را طرح‌های حساس و مهم دانست که دارای اهمیت بالای اجتماعی است و در کانون توجه قرار دارد، و یادآورشد: طرح‌های عمرانی الویت دو نیز طرح‌هایی را شامل می‌شود که جاری و عادی هستند و توسط دستگاه ها عمرانی پیگیری و اجرایی می‌شود.

علیخانی با اشاره به اینکه تیم مشترک معاونت عمرانی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دستگاه های اجرایی به صورت جامع طرح های الویت مهم و یک را به صورت متمرکز انجام خواهند داد، تصریح کرد: شاخصهایی برای طرح های مازندران جهت بررسی آخرین وضعیت زیرساخت‌های استان طراحی شده است و این شاخصها میزان پیشرفت و اهداف را بررسی می کند.

وی با بیان اينکه از بعد کمی، کیفی و اعتباری نیز با شاخص تعریف شده طرح‌های عمرانی استان بررسی می شود، خاطرنشان کرد: با طرح جدید، کارهای عمرانی مازندران به صورت‌ نظامند و با برنامه ریزی مدون و به صورت سیستماتیک اجرایی می شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران از تعیین بازه زمانی جهت اجرای طرح‌هاي عمرانی استان خبر داد و گفت: جدول آخرین وضعیت طرح‌های عمرانی استان توسط دستگاه های عمرانی و اجرایی تهیه و با سازمان مدیریت و برنامه ریزی تطبیق داده می شود‌.

علیخانی اجرای دقیق این طرح را نیازمند تشکیل شبکه تیم نظارتی دانست که در معاونت عمرانی استانداری شکل گرفته است، افزود: آخرین وضعیت شاخص طرح‌های عمرانی در جلسه بررسی و اعلام نظر خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما