با لغو مصوبه اجاره از سوی شورای شهر؛

سینما شقایق بابلسر از فردا تعطیل می‌شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۰
کد مطلب : ۴۷۰۶۳۴
بر اساس مصوبه اخیر شورا که شهرداری بابلسر را ملزم کرد که دیگر سینما اجاره نشود، بنابراین از تاریخ یکم خرداد ۱۴۰۲ این مکان تعطیل می‌شود.
۰
plusresetminus
سینما شقایق بابلسر از فردا تعطیل می‌شود
به گزارش بلاغ؛ سید جلیل جهانیان کارشناس معاونت فرهنگی سپاه بابلسر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساختمان سینما شقایق با مصوبه و همکاری شورای شهر و شهرداری در سنوات گذشته در اختیار شهرداری بابلسر قرار داشت و مجموعه ناحیه مقاومت بسیج به ازای آن اجاره دریافت می‌کرد.

وی افزود: اخیرا اعضای شورای شهر مصوبه‌ای را داشتند که شهرداری را ملزم کرد که دیگر سینما اجاره نشود، بنابراین از تاریخ یکم خرداد ۱۴۰۲ این مکان تعطیل می‌شود و با توجه به اینکه ناحیه مقاومت بسیج ماموریتی در بحث اداره سینما ندارد، مجاز به بهره‌برداری مستقیم از آن نیست.

کارشناس معاونت فرهنگی سپاه بابلسر، خاطرنشان کرد: تا زمانی که از بخش خصوصی و یا دولتی متولی برای اداره سینما وجود نداشته باشد، سینما تعطیل خواهد بود و احتمال تغییر کاربری آن نیز در صورت عدم استقبال وجود خواهد داشت.

جهانیان، متذکر شد: از مردم عذرخواهی می‌کنیم، چرا که به لحاظ قوانین اجازه اداره مستقیم سینما را نداریم و فقط می‌توانیم آن را اجاره بدهیم.

وی گفت: همان‌طور که گفته شد در صورتی که متقاضی برای اداره آن نباشد، مجموعه تعطیل و تغییر کاربری خواهد یافت.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵