تازه‌ترین رنگ‌بندی کرونایی؛

خروج مازندران از منطقه قرمز و نارنجی کرونایی

تاریخ انتشارشنبه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۷
کد مطلب : ۴۷۰۱۱۲
براساس آخرین اطلاع رسانی رنگ بندی کرونایی مناطق کشور تمامی مناطق مازندران از وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی خارج شدند.
۰
plusresetminus
خروج مازندران از منطقه قرمز و نارنجی کرونایی
به گزارش بلاغ، بر اساس آخرین اطلاع رسانی رنگ بندی کرونایی مناطق کشور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تمامی مناطق استان مازندران از وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی خارج شدند، شهرستان های نکا، میاندورود، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه شمالی، آمل، بابل، محمودآباد، نور و چالوس از مناطق با وضعیت آبی هستند  و ۱۲ شهرستان استان نیز جزو مناطق زرد نقشه کرونایی قرار دارند.

 شهرستان‌های گلوگاه، بهشهر، ساری، جویبار، سوادکوه، بابلسر، فریدونکنار، نوشهر، تنکابن، کلاردشت، عباس آباد و رامسر در وضعیت زرد و شهرستان‌های  نکا، میاندورود، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه شمالی، آمل، بابل، محمودآباد، نور و چالوس در وضعیت آبی قرار دارند.

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمارتازه مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری و ۲۶ بیمار کرونایی با بهبودی نسبی مرخص شدند.

مجموع بیماران مبتلا به کرونا ویروس بستری در مراکز درمانی مازندران به ۷۲ نفر رسید که از این تعداد ۱۶ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در این مدت دو مورد فوتی براثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان به ثبت رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۹ بیمارجدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۱۷ نفر ترخیص شدند.

فرهاد غلامی با اشاره به ثبت دومورد فوتی کرونایی در این مدت، مجموع بیماران بستری مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه را ۴۳ نفر اعلام کرد و افزود: از این شمار ۱۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به اینکه ۲۴ ساعت گذشته ۸ مورد جدید مبتلا به کرونا در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه به ثبت رسید، گفت: در این مدت ۹ بیمار کرونایی با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سیدعلی مظفر پور خوشرودی با بیان اینکه اکنون ۲۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند، افزود: در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی نیز ۲ بیمار کرونایی بستری شدند.

وی گفت: شبانه روز گذشته، مورد فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل به ثبت نرسید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

برکات همراهی با قرآن
دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷
مگر دزدها به مرخصی می‌روند؟!
يکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۷