تاریخ انتشارجمعه ۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷
کد مطلب : ۴۶۹۷۶۷
امام جمعه فریدونکنار گفت: روز قدس موجب وحدت گروه‌های مقاومت و قدرت منطقه‌ای شده که کابوسی برای دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است.
۰
plusresetminus
روز قدس موجب قدرت منطقه‌ای مقاومت و کابوس رژیم صهیونیستی
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه روز قدس اظهارکرد: تقوا به معنای حمایت از اهتزاز پرچم امیرالمومنین(ع) در صحنه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و جاهایی که نیاز به حمایت داشته باشد است.

وی خاطرنشان کرد: امروز راهپیمایی باشکوه مردم فریدونکنار نشان از تقوای سیاسی است که همیشه اهالی خطه مبارک از آن برخوردارند.

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به پیام تاریخی امام خمینی(ره) در نامگذاری روز قدس تصریح کرد: امام راحل در پیامی کوتاه اما کوبنده به مسلمانان جهان اعلام کردند که جمعه آخر ماه رمضان را به نام روز قدس اعلام می‌کنیم تا غده سرطانی رژیم صهیونیستی را جراحی کنیم و این پیام چنان در دنیا نفوذ کرد که برکات آن امروز به خوبی قابل مشاهده است.

تقی‌پور افزود: روز قدس موجب وحدت گروه‌های مقاومت و قدرت منطقه‌ای شده که کابوسی برای دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی از توافق بین ایران و عربستان و تعامل سوریه با کشورهای عرب خلیج فارس وحشت زده شدند چراکه می‌دانند هزینه‌های هنگفت آنها با این توافقات بر باد می‌رود.

امام جمعه فریدونکنار یادآورشد: همین توافقات منطقه‌ای موجب افول ارزش دلار شده و آمریکا امروز در شکل دهی ائتلاف سیاسی و نظامی به عنوان یک نشانه برای ابرقدرتی خود شکست خورده است.

تقی پور اظهارکرد: اگر ما بتوانیم شاخ غول دلار آمریکایی را بشکنیم به لطف الهی برگ برنده‌ای در رونق اقتصاد کشورهای دنیا به وجود می‌آید.

وی تاکید کرد: امروز شعار مرگ بر آمریکا فقط مختص به ایران نیست بلکه همه ملل دنیا به دنبال آن هستند و می‌تواند راه نجاتی برای بشریت باشد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بارش شایعات در مازندران
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۰
مثبت‌اندیشی و فواید آن
جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹