تاریخ انتشارشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۳
کد مطلب : ۴۶۹۴۵۳
استاندار مازندران گفت: انفعال وتنبلی در دولت سیزدهم معنی ندارد و باید با تلاش و جدیت مسائل شهرستانی پیگیری شود
۰
plusresetminus
انفعال و تنبلی جایگاهی در دولت سیزدهم ندارد/۱۲ فروردین نباید تحریف شود
به گزارش بلاغ، سید محمود حسینی پور امشب در جلسه شورای اداری شهرستان بابل ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان، نوروز باستانی و گرامیداشت ۱۲ فروردین در مسجد خاتم الانبیا شهرستان بابل اظهارداشت: جشن دوازدهم فروردین جشنی ملی است که باید آن را آن قدر بزرگ بدانیم تا تاریخ تحریف نشود.

وی با اظهار اینکه این جشن محصول و عصاره انقلاب اسلامی بوده است که توانسته عظمت و بزرگی ایران را به رخ جهانیان بکشاند، افزود: ۱۲ فروردین توانست جایگاه واقعی ولایت فقیه را حفظ کنند.

استاندار مازندران با بیان اینکه دشمنان در طول تاریخ جنگ‌های مختلفی را برکشورمان تحمیل کردند ولی توطئه اآن ها نقش برآب شده است، افزود: باید بیانیه گام دوم انقلاب که برای آینده ترسیم شده است را با جدیت آن را اجرا کنیم.

وی تصریح کرد: باید در مدیریت تحول گرایی نیازهای مردمی را بررسی و آن را مرتفع کنیم و در تمام حوزه‌ها تحول بنیادین باید صورت پذیرد و نباید با مدیریت سنتی کشور را اداره کرد.

استاندار مازندران در بخشی دیگر از سخنانش اظهار داشت: باید آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی در شهرستان باید بررسی شود و پیگیری مطالبات توسط مدیران از جمله مسائل است که به آن توجه شود.

استاندار مازندران گفت: انفعال وتنبلی در دولت سیزدهم معنی ندارد و باید با تلاش و جدیت مسائل شهرستانی پیگیری شود تا بابل به عنوان یکی از مدیران محرک استانی تبدیل شود.

وی در پایان بیان کرد: مسئله کیفیت برنج پرمحصول باید بررسی تا اقتصاد کشاورزان حل شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما